Facebook Google+ Twitter

"Ogólna teoria jesieni" Tomasza Sobieraja

O czym jest "Ogólna teoria jesieni" Tomasza Sobieraja? Trudno stwierdzić, ale na pewno warto przeczytać, bo ta książka jest jak rozpakowywany prezent: im więcej widać, tym większa rodzi się ciekawość, by sprawdzić co jest w środku.

Okładka książki. / Fot. http://www.sobieraj.art.pl/content/view/24/43/lang,pl/Książka ta ma wiele wątków, od erotycznych z pełnym opisem aktu seksualnego przez wątki przygodowe, po elementy filozofii, jak i historii, a to sprawia, że książkę tę może przeczytać każdy, niezależnie od upodobań literackich.

Jej niewielkie rozmiary i tylko 93 strony tekstu, podział na rozdziały, które równie dobrze możemy potraktować jako oddzielne opowiadania, sprawiają, że doskonale nadaje się ona do czytania w podróży lub podczas przerwy. Czyta się ją łatwo i szybko, a przez to, że jest tak wiele przeróżnych wątków można zdobyć ciekawą, a często też zaskakującą wiedzę.

Dużą zaletą tej książki są bardzo realistyczne, rozbudowane opisy zdarzeń, jak i przyrody.

Akcja dzieje się w Kongo, Bośni, Jemenie, Prowansji, Paryżu, Nowym Jorku, ale także ... gdzieś w Polsce. To zbiór opowiadań o życiu człowieka od narodzin, poprzez dzieciństwo, studia i życie dorosłe. Z bohaterem przeżywamy jego emocje, nastroje, dobre i złe chwile, lęki.

Autor w porozumieniu z wydawnictwem przygotował wersję tradycyjną książki oraz elektroniczną do pobrania ze strony autora

Warto przeczytać tę książkę, a jej niewielkie rozmiary oraz wersja elektroniczna nam to ułatwią.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.