Facebook Google+ Twitter

Ogólnopolska konferencja dotycząca globalnego kryzysu gospodarczego

Ogólnopolska Konferencja „Przyczyny i konsekwencje globalnego kryzysu finansowo-gospodarczego i jego przejawy w Polsce" - odbędzie się 15 czerwca 2011 r., o godz. 11.00 w warszawskim Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5.

Konferencja dot. Globalnego Kryzysu / Fot. Bogdan WęgrzynekPolskie Lobby Przemysłowe im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, Komitet Naukowo-Techniczny Polityki Techniczno-Gospodarczej, Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT oraz Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich zapraszają na
ogólnopolską konferencję poświęconą globalnemu kryzysowi finansowo-gospodarczemu.

Będzie ona miała charakter dyskusji panelowej, w której wystąpią eksperci ekonomiczni i specjaliści od finansów, którzy uczestniczyli w pracach, powołanego przez Polskie Lobby Przemysłowe - konwersatorium „O lepszą Polskę”. Wezmą w nim udział: prof. dr hab. Andrzej
Straszak, prof. dr hab. Artur Śliwiński, prof. dr hab. Andrzej Zawiślak, prof. dr hab.
Jerzy Żyżyński, dr Ryszard Grabowiecki, dr Dariusz Grabowski, dr Zbigniew Klimiuk, dr
Bohdan Kosiński, dr Krzysztof Lachowski, mgr inż. Marek Głogowski i Lesław Michnowski.

Efektem prac konwersatorium jest opracowanie i wydanie raportu pt. „Przyczyny i konsekwencje globalnego kryzysu finansowo-gospodarczego i jego przejawy w Polsce"


Konferencja dot. kryzysu finansowo - gospodarczego w Polsce i jego przejawy w Polsce / Fot. Bogdan WegrzynekEksperci przedstawią główne wątki Raportu oraz swój pogląd na temat aktualnej fazy globalnego kryzysu finansowo-gospodarczego i możliwych scenariuszy jego rozwoju, a także ocenią sytuację gospodarczą w świecie, w Europie i w Polsce. Raport został wydany przez Polskie Lobby Przemysłowe z okazji XXIV Kongresu Techników Polskich i przypadającego w bieżącym roku jubileuszu 85-lecia działalności Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.

Konferencja odbędzie się w środę 15 czerwca 2011 r. o godz. 11.00 w Warszawie w Domu Technika NOT przy ul. Czackiego 3/5 w sali „A”, III piętro. Uczestnicy Konferencjiotrzymają publikację zawierającą w/w Raport ( został on zamieszczony także w Internecie na stronach www.plp.info.pl )

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Komentarz został ukrytyrozwiń

Po Konferencji artykuł

link
http://www.youtube.com/user/TV4event#p/u/6/0a7tN4yQJdc

Miłej lektury
Pozdrawiam Bogdan Węgrzynek

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.