Facebook Google+ Twitter

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej Śpiewograniec w Tarnobrzegu

XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej Śpiewograniec w Tarnobrzegu potrwa przez trzy dni. Festiwal odbędzie się w dniach od 25-27 lutego 2011 r.

Plakat promujący OFPH "Śpiewograniec" / Fot. http://spiewograniec.pl/Podczas imprezy wystąpią amatorskie, jak i profesjonalne zespoły artystyczne, stworzone w drużynach harcerskich. Do festiwalu zostało zgłoszonych 23 zespoły, co daję okrągłą sumę 300 uczestników. Od 18 lat w ostatni weekend lutego, Tarnobrzeg staję się stolicą piosenki harcerskiej w Polsce. Tegoroczna, pełnoletnia edycja Śpiewograńca ma następujący program:

Piątek. Od godziny 15.30 do późnych godzin wieczornych potrwa rejestracja przebyłych patroli na miejsce noclegowe, oraz kwaterowanie zespołów w klasach szkolnych.

Od godziny 17.30 rozpoczną się krótkie próby mikrofonowe, podczas których uczestnicy oswajać się będą z deskami Tarnobrzeskiego Domu Kultury

Sobota jest dniem pełnym napięcia. Od godziny 9.30 rozpoczną się właściwe przesłuchania, podczas których jury wyłoni najlepsze zespoły harcerskie. Wieczorem rozpocznie się koncert galowy, na który już dziś serdecznie zapraszamy!

Koncert odbędzie się w Tarnobrzeskim Domu Kultury przy ul. Słowackiego 2.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.