Facebook Google+ Twitter

Ogólnopolski finał dla przedsiębiorczych licealistów

Nadszedł czas na podsumowanie 10-ciu finałów regionalnych oraz ogłoszenie ostatniego etapu VIII edycji konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości.

Finaliści Regionu Łódzkiego. / Fot. Studenckie Forum Business Centre Club
Finał ogólnopolski przedsięwzięcia organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club, odbędzie się już 27 kwietnia 2013 r. w Łodzi, w budynku Politechniki Łódzkiej przy ul. Żwirki 36.
W ramach finałów regionalnych, rozgrywanych od 15 do 22 kwietnia w różnych krańcach Polski, wyłoniono zwycięzców drugiego etapu konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości. Zadaniem uczestników było rozwiązanie case study, wymagającego efektywnego wykorzystania zdobytej wiedzy ekonomicznej. Dla każdego regionu przygotowano odrębne studium przypadku. W Łodzi młodzi przedsiębiorcy opracowywali strategię marketingową dla mobilnej aplikacji przedsiębiorstwa PizzaPortal.pl. Najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie grupa z XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Piotrowiczowej w Łodzi (opiekun: Ewa Pankla, uczestnicy: Włodarczyk Dominika, Gosińska Joanna, Dziubałtowska Ilona).
Zdani na własną wiedzę, kreatywność oraz innowacyjność zawodnicy, walczyli nie tylko
o miejsce w ogólnopolskim finale, ale także o nagrody sponsorowane przez Partnerów Regionów. Najczęściej były to urządzenia elektroniczne tj. tablety, urządzenia wielofunkcyjne oraz słuchawki wręczane m.in. w Łodzi, lub mniej konwencjonalne podarunki, do których zaliczyć można wylosowany we Wrocławiu kurs prawa jazdy kategorii B.
Ostatecznie w finale ogólnopolskim weźmie udział łącznie dziesięć trzyosobowych drużyn wraz z opiekunami. Odbędzie się on na terenie Politechniki Łódzkiej - jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w kraju, będącej równocześnie mecenasem konkursu. Termin finału przewidziano na 27 kwietnia o godzinie 10.00. Finałowe studium przypadku, zostanie sprawdzone przez Panel Oceniający, w skład którego będą wchodzić m.in. profesorowie ekonomii oraz praktycy świata biznesu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.