Facebook Google+ Twitter

Ogólnopolski Konkurs Prawa Europejskiego

Studiujesz prawo? Interesujesz się prawem unijnym? Specjalnie dla Ciebie rusza VI edycja konkursu o prawie Unii Europejskiej! Wyślij esej i wygraj płatną praktykę. Organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Słubice.

Konkurs rozegra się w dwóch etapach.
Twoim pierwszym zadaniem jest napisanie eseju na jeden z tematów, które znajdziesz na stronie www.elsa.org.pl/okpe.
Napisz maksymalnie 3 strony - to niewiele, a efekt może się naprawdę opłacić.

Twoją pracę ocenią specjaliści z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytetu Europejskiego Viadrina oraz przedstawicieli środowisk prawniczych. Eseje należy przesyłać na adres e-mailowy: okpe@elsa.org.pl do 26 maja 2008 r.

Spośród nadesłanych prac wybranych zostanie maksymalnie 25 najlepszych, których autorzy zmierzą się w finale już 16 czerwca w Słubicach. Polegać będzie na rozwiązaniu testu z zakresu prawa europejskiego.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody m. in. płatne praktyki i staże w firmie Accreo Taxand, książki ufundowane przez Wydawnictwo C. H. Beck.oraz bezpłatny dostęp do serwisu NetTax.

Uczestnictwo w Ogólnopolskim Konkursie Prawa Europejskiego jest dla studentów doskonałą okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu prawa unijnego i sprawdzenia zdobytych wiadomości. W dobie zapotrzebowania na specjalistów z dziedziny prawa europejskiego, doświadczenie zdobyte w konkursie z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Patronat merytoryczny nad projektem sprawują: prof. dr hab. Marian Kępiński- Kierownik Katedry Prawa Europejskiego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, prof. dr hab. Tadeusz Gadkowski z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz prof. dr Matthias Pechstein - Kierownik Katedry Prawa Europejskiego Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Zachęcamy do przesyłania prac! Czekamy do 26 maja!

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie:
www.elsa.org.pl/okpe/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.