Facebook Google+ Twitter

Ogólonopolski konkurs edukacyjny "Tacy Jesteśmy"

Edula.pl 1 czerwca 2011 roku rozpoczyna ogólnopolski konkurs „Tacy Jesteśmy” skierowany do wszelkiego typu placówek edukacyjno-oświatowych.

Edula.pl jest portalem ukierunkowanym na wspieranie i rozwijanie aktywności środowiska nauczycieli, rodziców, dzieci i młodzieży. Chcemy inspirować i zachęcać placówki edukacyjne, aby przybliżyły biernym obserwatorom ich funkcjonowanie i zaprezentowały działania, jakie podejmują w celu zaktywizowania dzieci i młodzieży, poprawy warunków kształcenia oraz integracji z lokalnymi środowiskami.

Piąta edycja konkursu Dziennikarz Obywatelski 2010 Roku trwa! Dołącz, wygraj 10 tysięcyUdział dużej liczby placówek i prestiż uzyskany dzięki objęciu konkursu Honorowym Patronatem Kuratoriów Oświaty i Ministerstwa Edukacji Narodowej pozwoli zaprezentować zdolności wybitnych uczniów i kreatywnych nauczycieli na łamach globalnych portali internetowych. Konkurs, poza dobrą zabawą przy tworzeniu wizerunku placówki, gwarantuje też zdobycie cennych nagród i wysokiej klasy sprzętu przydatnego w kształceniu dzieci i młodzieży, co umożliwi uczniom korzystanie z nowoczesnych pomocy dydaktycznych.

Konkurs ma na celu

• Zaprezentowanie działalności placówek edukacyjnych
• Zaangażowanie uczniów i nauczycieli w tworzenie wizerunku placówki
• Wzmocnienie procesu integracji pomiędzy uczniami a kadrą pedagogiczną
• Promocja publicznych i niepublicznych placówek edukacyjnych
• Wyłonienie i nagrodzenie najciekawszej prezentacji
• Wyposażenie placówek w nowoczesne pomoce dydaktyczne

Placówki, które są zarejestrowane bądź zarejestrują się w serwisie Edula.pl oraz zgłoszą chęć udziału w konkursie w jednej z kategorii:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.