Facebook Google+ Twitter

Ogród 2013 startuje na Kolibkach

Ogród 2013 to kolejna cykliczna impreza dla miłośników przyrody i całych rodzin. Trwać będzie przez trzy dni, 10-12 maja, w zabytkowym kompleksie parkowym Kolibki w Gdyni.

 / Fot. Darek SzczecinaHistoria cyklu impreza pod wspólnym tytułem „Ogród" sięga lat dziewięćdziesiątych minionego stulecia. Wówczas w pięknych ogrodach Pensjonatu „Maryla" w Sopocie zorganizowano ją po raz pierwszy. Od razu z wielkim sukcesem. Obecnie impreza kontynuowana jest w dawnym majątku Kolibki, na granicy Gdyni i Sopotu.

Organizatorzy impreza „Ogród 2013” przewidzieli wystawę i kiermasz ogrodniczy oraz piknik dla miłośników przyrody, kwiatów i wypoczynku na świeżym powietrzu. Podczas imprezy będzie można zapoznać się z ofertami ponad stu firm z całego kraju.

Uczestnicy imprezy będą mieli okazję odpocząć na łonie natury, posłuchać dobrej i relaksacyjnej muzyki ogrodowej, zdegustować smacznych potraw oraz dokonać zakupów zdrowych produktów regionalnych. Dla najmłodszych organizatorzy przygotowali program rekreacyjny w parku rozrywki, a w nim: zjeżdżalnie, trampoliny, tory przeszkód.

Dla aktywnych przewidziano warsztaty z aranżacji roślin, kompozycji z darów morza, dekoracji w filiżance, dekoracji stołu i dekoracji okolicznościowych. Dzieci wezmą udział w warsztatach tworzenia grafiki techniką linorytu oraz samodzielnego wykonania piłeczki z balonów, kaszy i innych materiałów,.

Zapraszamy na imprezę ogrodową w Kolibkach w godzinach 10-19.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.