Facebook Google+ Twitter

"Ogródek Matki i Dziecka" zaprasza na wykład Rafała Perkowskiego

W Nowej Hucie, na os. Kalinowym nr 5, przy parafii Świętego Józefa znajduje się "Ogródek dla Matki i Dziecka". Niezwykłym i bardzo ważnym, bo tworzonym przez rodziców małych dzieci.

"Ogródek" jest miejscem zabawy, spotkań i wczesnej edukacji dzieci od 0 do 4 lat.
Plakat informacyjny "Ogródka Matki i Dziecka". / Fot. PlakatOd 9 marca trwają w "Ogródku" wykłady z cyku: "Małe Dzieci i Wieka Sprawa", prowadzone przez psychologów i terapeutów z krakowskiego Instytutu Psychoterapii.

W "Ogródku dla Matki i Dziecka", wykładała już Anna Saramowicz, : "Dziecko na mapie rodzinnych uczuć" - o budowaniu granic świata wewnętrznego i poznawaniu siebie przez dziecko i Marcin Kaniewski: "Wychowanie przez przykład. Mój sukces czy moja porażka?".

Po krótkich wykładach był czas na pytania do prowadzących, a także jeśli zachodziła potrzeba, na indywidualne konsultacje.

Pragnę powiadomić rodziców i opiekunów z os. Kalinowego i okolic, że ostatni z wykładów z cyku: "Małe Dzieci i Wieka Sprawa", odbędzie się 20 marca we wtorek, o godzinie 10.30.

Prelekcję poprowadzi krakowski psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego: Rafał Perkowski pt: "Jak rozmawiać z dzieckiem?".
Wykład jest bezpłatny.

Rozpoczął się konkurs Dziennikarz obywatelski 2011 Roku.
Zgłoś swój materiał! Zostań najlepszym dziennikarzem 2011 roku. Wygraj jedną z ośmiu zagranicznych wycieczek.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.