Facebook Google+ Twitter

Ogródki piwne na Starym Rynku w Płocku czas otworzyć!

Kilka dni temu ruszyły pierwsze ogródki piwne na Starym Rynku w Płocku. Oficjalnie sezon ogródkowy rozpoczyna się w weekend majowy. Właściciele lokali, którzy chcą wystawić ogródki muszą się dobrze przygotować. Z urzędnikami powinni konsultować nawet kształt stolików.

Otwarto już ogródki piwne na Starym Rynku w PłockuZielony, wolno stojący ogródek, który stoi po środku starówki został już otwarty. Reszta czeka do weekendu majowego, ponieważ związani są umową z Agencją Rewitalizacji Starówki. W tym roku wszystkich obowiązuje jednakowy standard opracowany przez projektanta Starego Rynku Marka Hryniewickiego. Kawiarenki przed ratuszem powinny mieć żeliwne ogrodzenia, stylizowane meble, podesty i markizy w kolorze kremowym zamiast parasoli.

Na ulicy Tumskiej - dopiero co odremontowanym deptaku - ustawione zostaną pojedyncze stoliki z parasolami, bez ogrodzeń. Ustawione będą pomiędzy donicami, a nie bezpośrednio pod ścianami kamienic przy Tumskiej. Ma to pozwolić klientom na oglądanie sklepowych witryn w czasie wypoczywania przy kawie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.