Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

3479 miejsce

Ogrodowe "detale", czyli...

Na temat tego skrawka zieleni mówi się różnie. Że za gęsto, że chwastów w ogrodzie pełno. Być może. Ogród ten posiada jednak pewien, zasadniczy walor. Jest kolorowy i chętnie odwiedzany przez zwierzęta.

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Ogrodowy "salonik".foto: Ewa Łazowska
Ogrodowy "salonik".
foto: Ewa Łazowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Smakuje, smakuje, Ryszardzie. I to bardzo. Jeże aż głośno mlaszczą z zadowolenia gdy dorywają się do kocich chrupek. Oczywiście obok stoi miska z wodą do popicia suchej karmy i jeże z niej korzystają. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Piękne miejsce. Ciekaw, jak kocie jedzenie smakuje jeżowi? Naturalny ogród jest tym czym powinno być takie miejsce. To inaczej się czuje!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oczywiście, Basiu, nie zamierzam brać sobie do serca złośliwych opinii "znawców przedmiotu" na temat "zagęszczenia" mojej działki. Czasem jednak się zastanawiam - po co ludziom kawałek działki, skoro najchętniej widzieliby na niej tylko gołą ziemię, bo niektórym trawa też przeszkadza. Jak napisała Jadwiga - mam na tym niewielkim skrawku miniaturową puszczę i niech tak zostanie. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panie Arturze, oczywiście jeże podżerają karmę kotom, ale koty nic sobie z tego nie robią. Tolerują obecność jeży na działce, a z kolei jeże potrafią włazić na ganek altany i "bezczelnie" wyżerać kotom sprzed nosów co smaczniejsze kąski. Gdy pojawiam się na działce - najpierw meldują się koty, a za nimi jeże.Czyli pełna symbioza i przepływ informacji :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

"ogród pełen tajemnic" Tajemniczy ogród Ewy. "znawcy" pewnie by chcieli ogródek co 5 dni strzyżony i golony. Ech. ... malkontentów nie brak... miej ich w nosie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Śliczny ogród:) Czy ten jeż zgadza się z kotką?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo - zieleń wolna od sztucznego formowania, chemii i połaci ziemi nakrytych kostką brukową i kamieniem. Masz miniaturową puszczę i niech sobie mówią. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zastanawiam się kto komu podjada karmę. Jeż kotu, czy na odwrót :) Sympatyczna galeryjka!

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Znawcy" tematu twierdzą, że działka jest zachwaszczona, choć faktycznie zielsko chwaściane nie ma tu gdzie rosnąć - Aniu. Jest mocno gęsto z powodu dużej ilości krzewów ozdobnych, ale za to jeże i koty bardzo lubią mój ogródek. :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Śliczna ta Twoja działka Ewuniu, bardzo lubię taki gąszcz. A chwastów jakoś nie widać. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.