Facebook Google+ Twitter

Ogromne premie dla leśnych dziadków

Futbol News dotarł do zaskakujących informacji o premiach, które przyznawali sobie działacze PZPN. Najwięcej zainkasował Antoni Piechniczek, który wycenił się aż na 80 tysięcy złotych!

Antoni Piechniczek / Fot. PAP SRDJAN SUKIGazeta "Futbal News" dotarła do raportu Komisji Rewizyjnej PZPN, dotyczącego ostatnich sześciu miesiącach. Dzięki temu poznaliśmy wysokości premii członków PZPN. Nowy rzecznik prasowy - Janusz Atlas - nie chce komentować sprawy. - Nie widziałem raportu, nie mogę nic powiedzieć na ten temat - ucina.
Były kurator PZPN - Robert Zawłocki - nie jest zdziwiony tymi informacjami. Antoni Piechniczek też nie komentuje zaistniałej sytuacji. Ma ponoć wyłączony telefon.

- Tego układu wzajemnych zależności zmienić nie można. PZPN to stowarzyszenie, do którego wybierane są osoby głosami klubów i klubików. To one decydują, żeby ci działacze przyznawali sobie takie premie. Dopóki ci ludzie nie oprzytomnieją, będzie się działo to samo. Albo będzie jeszcze gorzej. Sam się dziwię, że ci panowie nie przyznali sobie wyższych premii. PZPN to taka sterowana demokracja - komentuje. Zawłocki uważa również, że apele i akcje serwisu koniecpzpn.pl niczego nie zmienią. Radzi przerzucić się na Bundesligę lub Premiership. I poczekać, bo jeśli Bóg istnieje, może położy kres temu dziadostwu.

Oto lista premii dla członków PZPN:
Antoni Piechniczek - 80 tysięcy złotych
Rudolf Bugdoł - 70 tysięcy złotych
Kazimierz Greń - 60 tysięcy złotych
Jan Bednarek - 40 tysięcy złotych
Janusz Matusiak - 40 tysięcy złotych
Edward Potok - 20 tysięcy złotych

Źródło: Futbol News

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (7):

Sortuj komentarze:

Jeśli te sumy są prawdziwe (a myślę, że mogą być) to jest to skandal. ZA CO ci panowie zgarniają TAKIE pieniądze?

Komentarz został ukrytyrozwiń

no to ładne wywiady robią ;p nie słyszalam o tym.! ja za to Borka lubię, a Futbol News już niekoniecznie, wolę Przegląd Sportowy.

Komentarz został ukrytyrozwiń

niezła kasa, jeśli to prawdziwe dane.. dajcie nam tyle za 100 artykułów to będę wdzięczny...

Komentarz został ukrytyrozwiń

tu nie chodzi czy kogoś lubisz czy nie, sam fakt że publikują fikcyjny wywiad, nie ważne z kim.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Chore. Jeszcze jakby było za co.

Inna rzecz, że wiadomo do PZPN jakoś trzeba się dostać ale czy nie da się nic zmienić? Wg mnie da się i się zmienia. Spójrzmy na UEFA. Też wielu mówiło o niej to co o PZPN, że nic nie da się zmienić itd a jednak wybory udało się wygrać reformatorowi Platiniemu. Wielu on się nie podobał. Był bardzo dużo nacisk bogaczy futbolowych bo Platini chciał by futbol był sprawiedliwszy. I zrobił to. Dzięki niemu mamy bardziej uczciwy system pucharów europejskich. Kiedyś zyskiwać mogli tylko bogacze. Tzn. jak byłeś bogaty to się bogaciłeś. A biedniejsze kluby takie jak polskie zostawały w tyle bo na starcie corocznego wyścigu zasady ustawiały je na ostatnich miejscach. Dziś wysoko pójść może każda federacja czego przykładem Rumunia czy choćby w tym sezonie Austria. Tak więc może i u nas znajdzie się taki Platini, który to wszystko właściwie poukłada.

PS Rafał ja Football News lubię. Dobre i fachowe. Choć zdarzył im się błąd w postaci opublikowania arta Zarzecznego, iż "łodbiorą Panie euro na pewno".

Borka nie bardzo lubię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Racja, zawsze trzeba poczekać na potwierdzenie takich informacji. Chociaż nie zdziwiłbym się.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Futbol News...po pierwszym numerze, gdzie napisali wywiad z bodajże z Borkiem...po czym Borek powiedział, że takiego wywiadu nigdy nie udzielił tej gazecie... dla mnie to taki piłkarski Fakt czy SE. Mało im wierze.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.