Facebook Google+ Twitter

Ogromne zainteresowanie meczem derbowym w Warszawie

Zainteresowanie sympatyków "Czarnych Koszul" meczem z Legią Warszawa przerosły najśmielsze oczekiwania. Klub z Konwiktorskiej otrzymał 1400 biletów na sektor gości.

herb KS Polonia Warszawa / Fot. oficjalny herb Polonii WarszawaBilety rozchodzą się w bardzo dużej ilości i błyskawicznym tempie. Zapisy trwające ponad miesiąc, prowadzone są przez internet oraz podczas specjalnych dyżurów w klubie. Przyniosły one efekty w postaci ponad 1000 wykupionych biletów. Organizatorzy obawiają się, że wejściówek może nawet zabraknąć. Sami jednak nie są zaskoczeni tak wielką ilością chętnych. Wskazują na zróżnicowanie wiekowe kibiców - przedział wiekowy od 7 do 76 lat! Na listach znalazło się też 105 kobiet. Główną grupę stanowią jednak mężczyźni w wieku 20 - 30 lat.

Bardzo prawdopodobny staje się fakt zakończenia sprzedaży do pierwszego meczu Polonii z Górnikiem Zabrze (27 lutego) w wyniku braku miejsc.

Władze klubu zwróciły się dziś z prośbą do KS Legii Warszawa o przydzielenie dodatkowej puli 600 biletów. Nie wiadomo jednak czy je otrzymają, gdyż przepisy nakazują oddanie gościom jedynie 5 proc. ogólnej liczny miejsc (w tym przypadku 1183).

Derby odbędą się 6 marca o godzinie 17:00 na Łazienkowskiej 3.Legia Warszawa / Fot. herb Legii Warszawa

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Legiunia
  • Legiunia
  • 18.02.2011 13:33

W stolicy tylko LEGIA:)!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.