Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

14316 miejsce

Oh Wonder zaczarował publiczność

Brytyjski duet wystąpił wczoraj w Gdyńskim klubie Ucho

 / Fot. https://www.facebook.com/ohwondermusic/Zespół tworzą Josephine Vander Gucht i Anthony West. Oboje w zespole śpiewają oraz grają na instrumentach. Swoją karierę zaczynali w internecie. Przez rok, co miesiąc wydawali jeden utwór w serwisie Soundcloud. Wszystkie utwory piszą i produkują sami w swoim domowym studio.

Zanim jednak pojawili się na scenie jako support zagrał Youth Novels. Młody zespół z Wagrowiec. Jak sami piszą, że ich muzyka to połączenie indie-popu, alternatywy i shoegaze. Artyści dopiero zaczynają swoją karierę. Na ich profilu w serwisie You Tube ich pierwszy numer opublikowano zaledwie 10 miesięcy temu. Zostali jednak przyjęci bardzo gorąco. Publiczność każdą piosenkę nagradzała gromkimi brawami. Sami muzycy nie kryli zaskoczenia, trochę chyba byli też tym speszeni, sami mówili, że „są tylko supportem”. Zapraszali również na swój występ na Openerze, gdzie wystąpią na scenie Firestone.

Brytyjczycy wyszli na scenę z niewielkim opóźnieniem, jednak to jak zagrali całkowicie zrekompensowało oczekiwanie. Zagrali swoje największe hity w tym: Livewire, Lose it czy Without You. Widać było, że pod sceną nie znaleźli się przypadkowi ludzie. Publika niemal każdą piosenkę śpiewała z artystami. Wokaliści byli w dobrych nastrojach, opowiadali o pobycie w trójmieście. Szczególnie Josephine starała się nawiązać interakcję. Mówiła o tym, że zarówno Gdańsk jak i Gdynia są pięknymi miastami, ale łatwo się zgubić. Przytoczyła również historię z restauracji, w której nie było angielskiego menu i mieli problem z zamówieniem dania. Nawiązywała również do swoich utworów. Przy piosence „All we do” wygłosiła wzruszającą mowę o tym by się nie poddawać i być sobą. Wielokrotnie również powtarzali, że są w Polsce po raz pierwszy i z pewnością jeszcze tu wrócą. Muzycy koncert zakończyli bisem i swoim największym hitem "Drive".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.