Facebook Google+ Twitter

Ojciec Amy Winehouse oburzony pokazem mody inspirowanym córką

W ramach Paryskiego Tygodnia Mody odbył się pokaz najnowszej kolekcji Haute Couture Jeana Paula Gaultiera. Nie jest trudnością dojrzeć fakt, że stroje i stylizacje modelek były wyraźnie inspirowane zmarłą Amy.

http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Amy_Winehouse_f4962007_crop.jpg&filetimestamp=20111010180953 / Fot. Rama/CC 2.0Czy Jean Paul Gaultier przekroczył granicę dobrego smaku, inspirując się Amy Winehouse w swojej najnowszej wiosennej kolekcji? Sprawa jest dyskusyjna. Ojciec artystki w wywiadzie dla The Sun nie kryje oburzenia:

Jesteśmy wstrząśnięci z powodu jej utraty, a w tym tygodniu przypada dla nas trudny czas - mija 6 miesięcy odkąd odeszła od nas Amy. To niegodziwe, że ktoś wykorzystuje jej wizerunek, żeby sprzedawać ubrania. Nie spodziewaliśmy się tego i nikt z nami tego wcześniej nie konsultował.

Charakterystyczne fryzury modelek, wyrazisty makijaż - łatwo dostrzec analogię. Niektóre modelki trzymały w ustach papierosy będąc na wybiegu!

Gaultier, który projektował kostiumy dla gwiazd muzyki pop (Madonna, Lady Gaga, i Kylie Minogue) przyznaje żartobliwie, że nigdy nie spotkał nieżyjącego już piosenkarza, ale powiedział, że styl gwiazd muzyki zawsze był podobny.

Mitch Winehouse chce, by Gaultier poprosił oficjalnie o pozwolenie wykorzystania wizerunku zmarłej córki lub dobrowolnie dokonał wpłaty na konto fundacji Amy, którą to organizację założyła rodzina piosenkarki, aby pomagać uzależnionej od narkotyków młodzieży - czytamy w serwisie artinfo.com.

Zdjęcia z wybiegu zobaczysz pod tym adresem.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.