Facebook Google+ Twitter

Ojciec pedofil wróci z więzienia do syna, którego molestował

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2008-12-10 09:08

Renata K. z Elbląga walczy o prawo do wymeldowania z własnego mieszkania męża pedofila. Dwa lata temu molestował seksualnie ich czteroletniego syna.

Teraz siedzi w więzieniu, gdy jednak wyjdzie na wolność, może w świetle prawa wrócić do rodzinnego domu. Wtedy koszmar zacznie się na nowo.

Dramat rodziny K. zaczął się w 2006 r. W październiku tego roku Lech K. obcował płciowo z czteroletnim synem. Sprawa wyszła na jaw i wyrodny ojciec trafił do więzienia na trzy i pół roku. Wtedy Renata K. postanowiła z nim definitywnie zerwać. Rozwód poszedł szybko. Sąd nie miał wątpliwości, kto jest winien rozpadu małżeństwa.

Postanowiła wyprowadzić się z osiedla, bo nie mogła już dłużej znosić spojrzeń i szeptów sąsiadów. - Na Zawadzie każdy wie o tym, co się stało. Sprzedawczynie w sklepach, panie w przedszkolu - mówi zdenerwowana. Przy okazji zmiany mieszkania chciała wymeldować męża, by nie miał prawa z nimi mieszkać. I tu zaczęły się schody.

Najpierw urzędnicy musieli ustalić miejsce zamieszkania Lecha K. Potem sprawdzić, czy trwale przebywa poza mieszkaniem rodziny K. Nie było to trudne. Wystarczyło odnaleźć adres więzienia. Kłopot pojawił się, gdy padło pytanie o to, czy dobrowolnie opuścił swój dotychczasowy dom. Bo żeby wymeldować człowieka, także ten warunek musi być spełniony.

Cały artykuł przeczytasz na stronach Polskatimes.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.