Facebook Google+ Twitter

Ojciec Rydzyk wspiera PiS. W Radiu Maryja popiera kandydatów na posłów

Tadeusz Rydzyk na antenie Radia Maryja wymienia kandydatów na nowych posłów PiS. Jarosław Kaczyński jednak zaprzecza, jakoby ojciec Rydzyk miał wpływ na kampanię wyborczą Prawa i Sprawiedliwości, twierdząc, że to "mit i stereotyp".

 / Fot. Sylwia Dąbrowa/PolskapresseOjciec Rydzyk na antenie Radia Maryja wymienia kandydatów na posłów Prawa i Sprawiedliwości. Do tej pory przedstawił m.in. sylwetki Bogdana Święczkowskiego, Jana Szyszko czy Ilony Klejnowskiej - kandydatki do Sejmu, którą media nazwały "aniołkiem PiS".

Czytaj także: Aniołki PiS jako "suczki". Szef młodzieżówki PO przeprasza

Kandydatka PiS do Sejmu zaprzecza, jakoby ojciec Rydzyk pomógł jej kandydować. "To, że kandyduję, to tylko dlatego, że została doceniona moja ciężka praca" – zastrzega w TVN24.

Prezes Prawa i Sprawiedliwości także nie zgadza się z takimi doniesieniami, twierdząc, że ojciec Rydzyk nie ma żadnego wpływu na kształtowanie list ugrupowania. Stwierdził, że to "mit i stereotyp".





Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (17):

Sortuj komentarze:

bb
  • bb
  • 27.09.2011 23:25

WYNIKI WYBORÓW PIS-44% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,POligłup-0,2% ...-

Komentarz został ukrytyrozwiń
antypis
  • antypis
  • 23.09.2011 21:36

Wyborco - zadaj sobie proste pytania
- Czy chcesz powrotu IV RP ?
-Czy chcesz w rządzie Fotygę, Ziobrę,Macierewicza, Kempę ?
-Czy chcesz aby przypadek Barbary Blidy powtarzał się systematycznie ?
-Czy chcesz żeby pijani posłowie rozbijali wózki golfowe na Cyprze ?
-Czy chcesz żeby pijana posłanka coś tam, coś tam - bełkotała w restauracji sejmowej ?
-Czy chcesz żeby wybitni lekarze byli bezpodstawnie aresztowani a ich pacjenci nie dożywali do zabiegów?
-Czy chcesz być inwigilowany i podsłuchiwany ?
-Czy chcesz żeby z Twoich podatków płacono odszkodowania za bezpodstawne oskarżenia ?
-Czy chcesz żeby posłanka były vice minister sprawiedliwości poręczała za bandytę stadionowego
-Czy uznajesz kiboli za bohaterów narodowych ?
-Czy chcesz aby premierem został mały szczerbaty człowieczek ?
-Czy itp,itp.
Jeżeli na powyższe pytania odpowiesz twierdząco to wybór masz prosty . Jeżeli jesteś PRZECIWNY - 9 października odeślij ich na śmietnik polityczny

Komentarz został ukrytyrozwiń
az
  • az
  • 23.09.2011 19:37

-WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ...- Postradali rozum?-Kuzik,bartek,...-wtyka,zdrajcy,kłamcy,hipokryci,cynicy,...?-plotkują studenci-TO KONIEC ich KARIERY-nie głosujmy na nich.Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.-Studenci-czy postradali rozum?- dziękujemy już premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ale ZDĄŻYŁ ZADŁUŻYĆ POLSKĘ o dodatkowe 400 MILIARDÓW ZŁ pomimo,że PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa. DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła ,
prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusów,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich. TYLKO J.KACZYŃSKI i PIS mogą URATOWAĆ POLAKÓW przed TRAGEDIĄ jaką gotuje nam Tusk i jego rząd.ANIOŁKI-SUPER KANDYDATKI!!! PIS!!!,a MEDIA? jak za stanu wojennego?-reżim jak za póżnego jaruzelskiego.TOTALNA KOMPROMITACJA MEDIÓW,HIPOKRYZJA,CYNIZM,CHAMSTWO,... mediów?(tvn24,info,polsat,superstacja-godz.13,40-robią to zbyt często) przerwanie KONFERENCJI PRASOWYCH J. KACZYŃSKIEGO i pokazywanie premiera Tuska...-czy paranoja mediów?-plotkują studenci-ANARCHIA,totalitaryzm,...?czy premier wraz z mediami będzie gonił za J.KACZYŃSKIM i PRZERYWAŁ KONFERENCJE PRASOWE i pytania do J KACZYŃSKIEGO i ludzi PIS-u?????? -także często są PRZERYWANE KONFERECJE PROGRAMOWE J.KACZYŃSIEGO i PIS. KIEROWCO nie głosuj na obecny (nie)rząd - WSZYSTKO ROBIĄ ,aby ludzie mieli jak najmniej pieniędzy-bo będą karani WIELOMA NOWYMI PUNKTAMI-co będzie prowadziło do zabierania PRAW JAZDY,a więc STRACĄ DUŻE PIENIĄDZE NA ZDANIE NOWEGO EGZAMINU. .PJN może zmądrzeje jak znajdzie sę poza sejmem jak JUREK.Doskonała KONFERECJA PROGRAMOWA PIS :Hofmana i eroposła OBNAŻAJĄCA KŁAMSTWA:Tuska,Sikorskiego,erodeputowanych PO,... .czytamy w "DGP", pieniądze z miejskich spółek miały trafiać do byłego prezydenta miasta P.Kruczkowskiego oraz zasilać konta komitetów wyborczych posłanki Mrzygłockiej, senatora Romana Ludwiczuka oraz byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego...

Komentarz został ukrytyrozwiń
qa
  • qa
  • 23.09.2011 16:31

WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ...- Postradali rozum?-Kuzik,bartek,sikor,...-wtyka,zdrajca,kłamca,hipokryta,cynik,...?-plot kują studenci-TO KONIEC JEJ KARIERY-nie głosujmy na nich.
Nawet KOLESIE potępiają działania premiera i rządu-NIE MAMY ZAUFANIA,BOIMY SIĘ Z DNIA NA DZIEŃ,ŻYJE NAM SIĘ CORAZ GORZEJ ZA TEGO RZĄDU,...dlatego wyborcy dadzą temu rządowi CZERWONĄ KARTKĘ.
Studenci-czy postradali rozum? Dziękujemy premierowi,że prawie NIC nie zrobił przez 4 lata , ALE W TAK KRÓTKIM CZASIE ZADŁUŻYŁ POLSKĘ O 400 MILIARDÓW ZŁ POMIMO,ŻE PREMIER MIAŁ WIĘKSZOŚĆ W SEJMIE I SWOJEGO PREZYDENTA.
W wyborach zdecydujmy,aby ten (nie)rząd(PO,PSL) raz na zawsze ZNIKŁ oraz nie dzielił i ciągle obrażał 3/4 społeczeństwa.PO ćpa?
WYNIKI WYBORÓW PIS-41% ,PO-27% ,SLD-4,5%, PSL-4,5% ,PJN-0,1% ,pozostałe po 0,2% ...- DWA OBLICZA PObolszewi?:-KŁAMSTWA nie tylko premiera,tyran, ćpają?,piją,partia KOLESI,nie obchodzą ich ludzie, nie dbają o dobro POLSKI,chcą utrzymać władzę za wszeką cenę dla WŁASNYCH KORZYŚCI,cynicy, prowincjonalna pierdoła,prostytułują się,furiatka, histeryczka, ...-to tylko 1% PRAWDY o PO,a gdzie reszta 95%? wg POliglupa,...- nie ciekawi to media?- klęska,katastrofa,hipokryzja,dyktatura, ...,totalitaryzm(prof.Staniszkis)- mówią - PREMIER w kampani ZADŁUŻA NA POTĘGĘ POLSKĘ WYDATKAMI gorzej niż GRECJĘ ,a jeszcze NARAŻA SPOŁECZEŃSTWO NA NOWE KOSZTY;autobusu,paliwa, utrzymanie KOLESI,KOLEŻANEK,OCHRONY,DZIENNIKARZY,ŚNIADANIA,OBIADKI,KOLACJE,HOTELE,PIJAR w MEDIACH, FILMIKI ,bilbordy, Łapanki ludzi,przeszkadza w pracy URZĘDOM,ludziom,dzieciom w szkołach,policji, ... - zamiast TE PIENIĄDZE PRZEZNACZYĆ chociażby na: przedszkola,biedne rodziny i dzieci,ludzi niepełnosprawnych,domy opieki ciężko chorych, niepełnosprawnych,pierwszą pracę dla studentów spłatę długów,które sam rząd zrobił, ... - a NIE BEZSENSOWNE marnotrawienie czasu wielu "WCIĄGANYCH" w to ludzi i przypisywanie (nie)rządowi bardzo często ZASŁUG ludzi z samorzadów. Czy to uczciwe?,a gdzie URLOP BEZPŁATNY?Czy premier STRAJKUJE jeżdząc po kraju?Czy OSTATNIA ustawa miała zamknąć usta dziennikarzom,aby nie pytali prezydenta o UZASADNIENIE sądu w sprawie OFE?(ZAMACH NA SPOŁECZEŃSTWO OBYWATELSKIE-premiera czy prezydenta?-niezgodne z konstytucją?). Krasnodębski pisze, że Donald Tusk w dziedzinie mijania się z prawdą jest rekordzistą świata. POTRZEBNA KOMISJA MIĘDZYNARODOWA DO WYJAŚNIENIA TRAGEDI SMOLEŃSKIEJ. Boją się PRAWDY prof. GILOWSKIEJ w DEBACIE EKSPERCKIEJ(akademickiej jest zgodne z prawem)-chcą jej ZAMKNĄĆ USTA o PRAWDZIWYM ZADŁUŻENIU POLSKI poprzez szantaż? DZIWI TOTALNA NAGONKA pseudo-mediów na J.KACZYŃSKIEGO i 9 ml. wyborców PIS,a WYCHWALANIE i tolerowanie NIERUBSTWA RZĄDU(PO,PSL). Nie głosujmy na nich.

Komentarz został ukrytyrozwiń
ksiądz Władek
  • ksiądz Władek
  • 22.09.2011 12:34

Słuchajcie jak by mi sie wmawiało ze w niebie siedzi wielka wiewiórka z bananem i mam sie modlić do niej to po paru latach byłbym przekonany ze ta wiewiórka na prawde istnieje(tak zwane pranie mózgu) i patrzy na manie z góry.Jak by działo sie coś złego to modlił bym sie to tej wiewiórki i jej banana.
Bronił bym mojej wiewiórki i stawiał pomniki choć nigdy jej nie widziałem ani nie dotknełem.
Dla mnie religia to jest biznes zarabianie pieniedzy bo najpierw ksiądz musi sie jakos utrzymać a potem głosić słowo Boże nie odwrotnie.
Nikt mnie nie przekona ze Bóg istnieje ale i ja nie jestem w stanie przekonać katolika fanatyka ze boga nie ma:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
KATOLICZKA
  • KATOLICZKA
  • 22.09.2011 01:37

KATOLICZKA 12:55 ( 20.09.20011 rok)
eh Dzisiaj 12:32 trudno sie z Toba nie zgodzić ale jest ALE !
Co maja powiedzieć normalni duchowni , uczciwi katolicy , którzy postępują tak jak im dał za przykład Święty FRANCISZEK Z ASYŻU ?!!!!!
DLACZEGO TEN OSZOLOM Tadeusz Rydzyk , , Jan Król i im podobni "DUCHOWNI" GRAJA NASZA WIARĄ I OSZUKUJA UCZCIWYCH CHRZEŚCIJAN ?
DLATEGO TAK POSTĘPUJA GDYŻ TO SA DIABŁY W LUDZKIEJ SKÓRZE .UBRALI SIE W ORNAT I OGONEM NA MSZE DZWONIĄ !!!
Sprzeniewierzają nasza Wiera katolicką , KTORA BYŁA I JEST NASZĄ OSTOJA I NASZYM PRZEWODNIKIEM W NAJTRUDNIEJSZYCH CZASACH DLA NASZEJ PAŃSWOWOŚCI I NASZEGO NARODU !!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
milo
  • milo
  • 22.09.2011 01:10

Nienawiść wielu młodych do kościoła ma swoje uzasadnienie. Ale na fali tego trendu wielu z was zapomina, że kościół w Polsce zrobił dużo mniej złego niż w innych częściach świata, mówię o tysiącletniej historii, tu nie było palenia na stosie, ani prześladowań. Oraz tego, że nigdzie indziej na całym świecie, kościół nie zrobił tak wiele dobrego. Gdyby nie kościół wasi ojcowie byliby członkami PZPR. To kościół walczył przez 50 lat komunizmu. Pamiętajcie o tym kiedy plujecie. Żyjecie w kraju w którym kościół ma najmniej na sumieniu i najwięcej wywalczonego. Solidarność to także między innymi dzieło kościoła.

Komentarz został ukrytyrozwiń
gorol
  • gorol
  • 21.09.2011 19:22

rydzyk nimo nic wspolnego z religia.chwala panu Bogu.inaczy bych przeszel na islam

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 21.09.2011 14:54

Rydzyk wie co robi , on w PiS-ie widzi tylko mennice. Przez 2 lata rządów zgarnął miliony zł za poparcie. Marzy mu się powrót Kaczyńskiego do władzy i strumyk na geotermę. Jest to na tyle perfidne ,ze nie szanował śp L Kaczyńskiego i śp p Marii , którą wszyscy kochali bez względu na przynależność polityczną.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kry- cha,ha, ha.
  • Kry- cha,ha, ha.
  • 21.09.2011 13:06

Zrobimy odwrotnie i zagłosujemy na Puch Poparcia Palikota.