Facebook Google+ Twitter

Ojczyznę wolną racz dać nam Panie...

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-04-18 13:26

Świat się zatrzymał i tylko pył oddzielił delegacje chcące przylecieć do Polski na pogrzeb pana prezydenta i jego szanownej małżonki. Ale to nic, wielu Polaków nie zapomni tego dnia i to jest właśnie piękne.

Dziś w TV są filmy o Kardynale Wyszyńskim, wczoraj na TVN o papieżu. Kiedy oglądam te filmy, to aż łza się kręci w oku patrząc jak dziś jest opluwany patriotyzm. Jak dziś krzyczy się precz z klerem, pedofilami, z czarna zarazą itp... Ale czy ktoś pomyślał, że nie każdy jest zły, że nie każdy to pedofil, że nie każdy to zły człowiek?

Czy potrzeba więcej krwi? Choćby jak śp. ks. Popiełuszko?

Zatrzymajmy się i pochylmy swe głowy nad trumnami zmarłych w Smoleńsku. Tam sam nasz prezydent oddał życie, nie leciał tam na wczasy, nie leciał tam dla wygody, ale leciał tam aby światu ogłosić prawdę. Każdy ma prawo wyboru, każdy ma prawo wierzyć lub nie, ale tylko prawda, czasem i gorzka prawda może nas wyzwolić, może nas wyzwolić od kłamstwa.

Jan Paweł II: ile on przeszedł, II wojnę światowa, zamach, a dziś na łamach portali i gazet robi się z niego obrońcę pedofilii.Tak być dalej nie może, pora aby naród polski zrozumiał że od wieków jesteśmy gnębieni, czy to przez Niemców czy Sowietów. Dość kłamstwa i obłudy, dość manipulacji ze strony mediów, dość zakłamania. Czas ucieka wieczność czeka na człowieka...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.