Facebook Google+ Twitter

Ojczyzno , czemuś Ty taka?

Czy Polska kiedyś będzie taką jak lud chce, dla wszystkich?

Mamy króla z ciernistą koroną królową, świętych wniebowziętych wziętych, męczenników z pod brzózki smoleńskiej różańcowe ku ich pamięci oraz mnóstwo i ulic z ich imieniem Jarka wszech czasów, odnowiciela sił zbrojnych granic wschodnich- Antka i multum kapelanów.- duch bojowy krzepią! Trzynastego apostoła o Rydzyka z Torunia też i rząd modlitwą wzmacnia, Putin więc nam nie podskoczy wyżej razie czego w imię boga i onegdaj na stos rzucimy młódź waleczną wyklęci" żołnierzy" ","Lubaszki i"Brygad świętokrzyskich gromić będą szarańczę wschodnią...

W przeszłości podobnych pogromców było wiele", dobra zmiana" ich wszystkich wskrzesza, kanonizując wzór do naśladowania młodzieży stawia by do piątego pokolenia komuchów i drugi sort rychlej wyplenić by tylko katolik był Polakiem.

A kowalscy podatnicy ?Znać muszą miejsce w czyim wozie jadą temu muszą śpiewać i walecznych czcić ,a przede wszystkim wierzyć ,bo od myślenia jest przewodnia partia i 13-y apostoł Rydzyk z Torunia!

A że to wszystko cuchnie obłudą i hipokryzją- Polacy z pod kościelnej tacy nie chcą znać bo nie tylko wierzą , różańcowym bełkotem maszerują pod pałac namiestnikowski, na pohybel sprawców ścięcia brzózki smoleńskiej sypią .

Podobnych intryg z aplauzem kościoła w tragediach narodowych policzyć nie sposób dziś są wzorem wartości katolickich- Narodowy Instytut Pamięci cynicznie ich ukrywa przez nich cierpieli zwykli Żołnierze wyklęci byli cywile ich ofiarami, kobiety i dzieci nic nie znaczyły.

. Wojna trwa nadal nie o dobro maluczkich ,a o władzę nad nimi , sanacyjne pobrzękiwanie szabelkami w modlitewnych miesięcznicach coraz groźniejsze, żeby nie stracić władzy, wroga się minister Sprawiedliwości paragraf mu znajdzie .Te spektakle „wojenko-we” sieją zamęt , piorą mózgi aż kłamstwo stanie prawdą .A co potem?

. Pamiętam II wojnę światową i nóż w dłoni zaciska jak klerykalny nacjonalizm rusofobią naiwnych fakty pod dywan chowa. To cuchnie. I gdyby coś się zadziało "chłopcy malowani"byliby pierwszymi w powstaniu warszawskim .

Syreny obwieszają nam jego kolejne rocznice nie każdy wie ,ze w wyniku zbrodniczej decyzji dowódców w stolicy zginęło setki tysięcy bezbronnych władza tę fakt cynicznie przemilcza, a wzmacnia tylko " wschodnią flankę i straszy Putinem

- W 1947 roku,na rusztowaniach starówki- podawałem cegły ojcu . W rocznicę powstania tam dzieci machają chorągiewkami. Wielki odpust, dzwony kościelne biją...

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.