Facebook Google+ Twitter

Okazja czyni... turystą. Wiosenny weekend w Kołobrzegu

Zaklinając wiosnę, Kołobrzeg przygotowuje dla przyjezdnych atrakcje za 50% ich wartości. Kwietniowy weekend może zatem stać się okazją na skosztowanie luksusu za relatywnie małe pieniądze.

 / Fot. materiały prasowe Urzędu Miasta KołobrzegAkcja Kołobrzeg za 50% przeprowadzana jest po raz trzeci. A skoro tak, wyjazd do Kołobrzegu trzeba koniecznie wpisać w kalendarz. Wiosna w tym roku mocno się spóźnia, ale weekend 19-21 kwietnia 2013 zapewne pozwoli już odetchnąć cieplejszą aurą. Aby urozmaicić krajobraz po zimie organizatorzy akcji: Urząd Miasta Kołobrzeg w towarzystwie m.in. hoteli, restauracji, czy SPA przygotowują w tym terminie atrakcyjne, bo aż 50% zniżki na korzystanie z usług turystycznych.

Długie piaszczyste plaże, wiatr we włosach i pierwsze promienie słońca na policzkach... Kołobrzeg nie od dziś słynie z wyjątkowo energetycznej aury, która sprawia, iż tak łatwo nabieramy tu wigoru po naprzykrzającej się zimie. Oddychając morskim jodem czy zażywając kąpieli w borowinie, mamy szansę przegnać zimę na dobre i unieść się na fali wiosennego optymizmu. Niemniej kwietniowy weekend w Kołobrzegu oczaruje nie tylko niezwykłością krajobrazu, ale również pozwoli każdemu z nas dotknąć luksusu, dzięki znakomitej bazie hotelarskiej i gastronomicznej. Niezwykle przystępne ceny w nowoczesnych hotelach, wygodnych pensjonatach czy egzotycznych SPA zapewnią wypoczynek godny Posejdona. Sauna, jacuzzi, manicure, masaż gorącymi kamieniami. A na deser winoterapia, choć smaków jakie oferuje wiosną Kołobrzeg jest znacznie więcej. I to za 50%! Bogata oferta restauracji, kawiarni, pubów uraczy podniebienie niezapomnianym aromatem, pozbawiając jednocześnie wyrzutów sumienia względem przyswajanych kalorii. Aktywny wypoczynek na basenie, kortach tenisowych, przejażdżka rowerem czy piesze wędrówki, pozwolą poprawić kondycję, wyrzeźbią sylwetkę i naładują akumulatory skutecznie budząc z zimowego letargu.

Do akcji nieustannie włączają się nowe podmioty, dlatego też planując weekend w Kołobrzegu warto zajrzeć na stronę: www.klimatycznykolobrzeg.pl, która umożliwia szczegółowe zapoznanie się z listą dostępnych atrakcji oraz uzyskanie aktualnych informacji o zniżkach. Jeszcze więcej wrażeń, skracając tym samym odległość do wymarzonego weekendu, dostarcza profil akcji na Facebooku.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

To jest najprawdziwsza prawda - Kołobrzeg bardzo dba o swoich gości .

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.