Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

5103 miejsce

Okazja dla wędkarzy w Poznaniu! Ryby pływają w trawie!

Czy ktoś z Państwa lubi łowić ryby? Jeśli tak, proszę przyjechać na jedno z poznańskich osiedli. Jedyna taka okazja - ryby "pływają" w trawie!

Takaa ryba pływa w trawie na osiedlu Orła Białego w Poznaniu! / Fot. Mateusz WawrowskiGdy poszukiwałem oznak wiosny z aparatem na osiedlu Orła Białego, w pewnej chwili bardzo się zdziwiłem. Na trawniku za jednym z bloków znalazłem rybę, prawdopodobnie jest to płotka. To okazja dla wędkarzy! Miejscowi mogą nawet wyjść na loggię z wędką i złowić rybkę na obiad :-)
Nie wiadomo skąd się tam wzięła, lecz leży już od kilku dni. Jak na razie żaden kotek się nią nie zainteresował, może i dobrze, bo po zjedzeniu mógłby zamiast ryby, leżeć kot do góry brzuchem.

Osiedle Orła Białego w Poznaniu / Fot. Mateusz WawrowskiZa blokami na osiedlach w Poznaniu można wiele zobaczyć, a szczególnie za blokiem 78-86 na osiedlu Orła Białego. Mieszkańcom z wyższych pięter nie chce się pójść do oddalonego o kilkanaście metrów śmietnika, wolą wyrzucić śmieci za okno. Spadając odbijają się od parapetów niższych pięter, a nawet uderzają w okna. Najwięcej jest butelek półpełnych, nie wiadomo z jaką zawartością. Na nic się zdają upomnienia spółdzielni mieszkaniowej oraz artykuły na ten temat na portalu OrłaBiałego24. Moim zdaniem najlepiej byłoby zamontować monitoring, wtedy byłoby czarno na białym kto wyrzucił odpady za okno.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.