Facebook Google+ Twitter

Okiem kibica. Teraz można już tylko gdybać

Piłkarzom Mogielanki Mogielnica nie było dane awansować do radomskiej ligi okręgowej, ani wywalczyć choćby miejsca w barażu. Zajęła ona ostatecznie czwartą pozycję w drugiej grupie radomskiej A klasy.

Kiedy w jednej grupie z Mogielanką znalazły się takie zespoły, jak choćby Zamłynie Radom, czy Pilica Nowe Miasto było wiadomo, że rozgrywki będą niesamowicie ciekawe. Sezon 2011/2012 zapowiadał się interesująco, ale kto by przypuszczał, że aż tak bardzo? Nie dokonam wielkiego odkrycia, jak stwierdzę, że znaczący wpływ na końcową pozycję zespołu z Mogielnicy miała runda jesienna. Wówczas ekipa trenera Arkadiusza Skoniecznego straciła kilka ważnych punktów. Miała ona problemy kadrowe, co musiało przełożyć się na słabsze wyniki. Czy piąte miejsce w ligowej stawce zadowoliło kogoś? Na pewno nie mnie.

Kiedy przed rundą wiosenną w składzie Mogielanki pojawiło się kilku nowych, bardzo dobrych piłkarzy wiedziałem, że dadzą oni nową jakość tej drużynie. Zagadką było tylko to, czy poprowadzą ją do upragnionego awansu. Jak się okazało zespół Skoniecznego uplasował się na koniec rundy na czwartym miejscu. Rozczarowanie? Jak najbardziej, oraz żal, tego co działo się z zespołem w poprzedniej rundzie. Gdyby nie słaba postawa w niej myślę, że Mogielanka osiągnęłaby swój cel.

Teraz można już tylko gdybać. Niedługo rozpocznie się kolejny sezon. I postanowiłem, że muszę zapomnieć o tym, który skończył się niedawno i zacząć myśleć o następnym. Mam nadzieję, że przyniesie on już wysoką formę zespołu i przede wszystkim awans. Niestety znów zmorą Mogielanki będą inne silne ekipy. Wypadałoby przystąpić do rywalizacji z jeszcze bardziej wzmocnionym składem, żeby nie trzeba było się potem martwić, albo nie daj Boże drżeć o ligowy byt.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.