Facebook Google+ Twitter

Oknoplast i Inter Mediolan w jednej lidze! Konkurs

  • Źródło: Dziennik Zachodni
  • Data dodania: 2012-09-24 15:01

Z okazji współpracy Oknoplastu i Interu przygotowano konkurs, w którym do wygrania są koszulki i piłki. Jak wziąć w nim udział?

 / Fot. OknoplastNa początku tego roku podkrakowska firma Oknoplast została jednym z głównych sponsorów słynnego Interu Mediolan. Negocjacje trwały pięć miesięcy, ale teraz reklamy Oknoplastu można oglądać podczas wszystkich meczów Interu. Banner firmowy został umieszczony na stronie internetowej klubu oraz na totemach w strefie VIP. Ponadto umowa uprawnia Oknoplast do posługiwania się logotypem „Top Sponsor Interu Mediolan” oraz zdjęciami i wizerunkami piłkarzy we wszystkich materiałach reklamowych. Rolę top sponsora (obok takich międzynarodowych firm jak Nike czy Volvo) jednego z najlepszych klubów piłkarskich na świecie firma Oknoplast pełni do czerwca 2013 roku.

- Cieszy nas wsparcie spółki, która działa w całej Europie. Pod względem doboru sponsorów chcemy być klubem międzynarodowym, mającym partnerów działających w wielu branżach. Nie mieliśmy jeszcze okazji współpracować z producentem okien, dlatego cieszymy się, że nasz nowy sponsor działa właśnie na tym polu. Jesteśmy przekonani, że pomoże to w działalności zarówno na naszym rynku, jak i na arenie międzynarodowej - mówi Ernesto Paolillo, dyrektor generalny Interu Mediolan. Grzegorz Filipek, dyrektor ds. marketingu z Oknoplast przekonuje, że decyzja o sponsorowaniu Interu Mediolan wynika ze strategii rozwoju firmy, która uważa, że współpraca z włoskim klubem to również promocja Polski za granicą.

Z okazji współpracy Oknoplastu i Interu przygotowano konkurs, w którym do wygrania są koszulki i piłki. Trzeba jednak odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego Oknoplast i Inter Mediolan grają w jednej lidze? Aby ubiegać się o wygraną, trzeba wysłać SMS pod numer 72355 (koszt SMS 2,46 zł z VAT), o treści: OKNOPLAST.odpowiedź (np. OKNOPLAST.emocje i dobra zabawa).

Łączna długość SMS nie powinna przekraczać 160 znaków wraz ze spacjami. Najciekawsze i najoryginalniejsze odpowiedzi zostaną nagrodzone koszulkami i piłkami z oryginalnymi podpisami piłkarzy Interu Mediolan.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.