Facebook Google+ Twitter

Okrojone expose premiera Donalda Tuska?

Profesor Michał Kleiber przyłączył się do głosów krytyki premiera Tuska, iż w swoim expose pominął wiele ważnych aspektów.

Goszczący w poranku TVN24 prof. Kleiber stwierdził, że przywódca dużego państwa powinien nie tylko zaprezentować program walki z kryzysem, ale i również przedstawić wizję rozwoju państwa: "Zarobki Polaków są dramatycznie niskie" - mówił z niepokojem profesor.

Nie jest on jedyną osobą, która ma niedosyt po expose premiera Tuska. Praktycznie cała opozycja zarzuca Tuskowi, że chce zrzucić odpowiedzialność walki z kryzysem na barki polskiego społeczeństwa, a unika cięć w aparacie państwowym.

Niezadowoleni są również niektórzy inteligenci ze "Szkła Kontaktowego"; Wojciech Zimiński podkreślił, że nie usłyszał planów premiera w kwestii edukacji. Z kolei Janusz Palikot w trakcie debaty sejmowej nad expose, zarzucił Tuskowi, że jest kolejnym premierem, który traktuje poważnie kulturę, tylko przed wyborami. Przyłączył się do tych głosów Zbigniew Hołdys.


Źródła: TVN24, Facebook.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Tusk expose


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

red
  • red
  • 20.11.2011 15:54

Tusk nic nie wspomniał w expose o 300mld które Unia ma nam dać - w kampani głośno ryczeli w mediach , o takiej sumie - no i nie wspomniał nic o taniej sile roboczej . Mamy najniższe zarobki w Europie ,jesteśmy tanią siła roboczą !

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 20.11.2011 11:29

a co Tuska obchodza zarobki Polakow.Nowe panszczyzniane chlopstwo europy nie moze zarabiac dobrze bo kto by na zachodzie wykonywal najgorsza robote.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.