Facebook Google+ Twitter

Okrojone expose premiera Donalda Tuska?

Profesor Michał Kleiber przyłączył się do głosów krytyki premiera Tuska, iż w swoim expose pominął wiele ważnych aspektów.

Goszczący w poranku TVN24 prof. Kleiber stwierdził, że przywódca dużego państwa powinien nie tylko zaprezentować program walki z kryzysem, ale i również przedstawić wizję rozwoju państwa: "Zarobki Polaków są dramatycznie niskie" - mówił z niepokojem profesor.

Nie jest on jedyną osobą, która ma niedosyt po expose premiera Tuska. Praktycznie cała opozycja zarzuca Tuskowi, że chce zrzucić odpowiedzialność walki z kryzysem na barki polskiego społeczeństwa, a unika cięć w aparacie państwowym.

Niezadowoleni są również niektórzy inteligenci ze "Szkła Kontaktowego"; Wojciech Zimiński podkreślił, że nie usłyszał planów premiera w kwestii edukacji. Z kolei Janusz Palikot w trakcie debaty sejmowej nad expose, zarzucił Tuskowi, że jest kolejnym premierem, który traktuje poważnie kulturę, tylko przed wyborami. Przyłączył się do tych głosów Zbigniew Hołdys.


Źródła: TVN24, Facebook.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:


Tagi: Tusk expose


Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

red
  • red
  • 20.11.2011 15:54

Tusk nic nie wspomniał w expose o 300mld które Unia ma nam dać - w kampani głośno ryczeli w mediach , o takiej sumie - no i nie wspomniał nic o taniej sile roboczej . Mamy najniższe zarobki w Europie ,jesteśmy tanią siła roboczą !

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 20.11.2011 11:29

a co Tuska obchodza zarobki Polakow.Nowe panszczyzniane chlopstwo europy nie moze zarabiac dobrze bo kto by na zachodzie wykonywal najgorsza robote.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.