Facebook Google+ Twitter

Okulary Google w przyszłym roku? To możliwe! Newsom je założył

Sergey Brin, współzałożyciel Google ma nadzieję na to, że okulary Google będą dostępne dla wszystkich w przyszłym roku. Dziennikarz Gavin Newsom miał możliwość popatrzeć przez nie już teraz.

Sonda

Kupisz Google Glasses jeżeli nie będą kosztować więcej niż smartfon ze średniej półki?

Okulary Google testowane są przez pracowników firmy z Mountain View od dłuższego czasu. Robi to też oczywiście Sergey Brin, współzałożyciel Google. Jeszcze nigdy nikt spoza firmy, przynajmniej oficjalnie, ich nie używał. Do czasu!

Google Glasses to tajemniczy projekt rozwijany w laboratorium Google X, co oficjalnie potwierdził sam Sergey Brin w wywiadzie udzielanym Gavin'owi Newsom'owi. Podczas rozmowy stwierdził, że zrobił zdjęcie dziennikarzowi. Ten nie chciał w to uwierzyć, więc współzałożyciel Google pożyczył mu swoje okulary aby się przekonał. Newsom stwierdził, że są "niesamowite". Nie wiemy czy mówił o obrazie jaki zobaczył, czy o całym urządzeniu jakie miał przyjemność przez chwilę używać.

Wired zaś zdradził, że był pod wrażeniem jakości obrazu na wyświetlaczu w okularach. Podkreślił również, że wyświetlany obraz odznaczał się "wyjątkową wyrazistością".


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.