Facebook Google+ Twitter

Ola Ost "Koniec Świata" (wideo)

Ola Ost zaprezentowała nowy teledysk promujący wydany w ubiegłym roku album "Surowy Powiew Nocy".

 / Fot. materiały prasoweNa płycie znalazło się trzynaście rockowych piosenek, które są rezultatem ciężkiej pracy Oli Ost i jej zespołu. Teksty są autorstwa Oli. Muzykę napisał kompozytor, basista, a prywatnie życiowy partner Oli, Tomek Kalczyński. Nad brzmieniem całości czuwa ponownie Andrzej Puczyński.

25-letnia Ola Ost to absolwentka warszawskiej Szkoły Teatralnej. Ma na swym koncie albumzatytułowany „Pozory”, który ukazał się w 2012 roku. Znalazło się na nim piętnaście kompozycji zarejestrowanych pod opieką znanego producenta Andrzeja Puczyńskiego. Płyta znalazła uznanie wśród fanów, jak i dziennikarzy muzycznych. Pozytywne recenzje albumu ukazały się między innymi w magazynach „Teraz Rock” oraz „Gitarzysta”. Ola była także gościem Marka Sierockiego w „Teleexpresie”, pojawiła się także w programie telewizyjnym „Qadrans Qltury”.

„Jestem zwolenniczką tajemnic i niedopowiedzeń. Życie wtedy jest ciekawsze. Na koncertach zagramy większość utworów z płyty „Surowy Powiew Nocy”, ale nie wszystkie. Nie chcę odkrywać wszystkiego, niech fani mają też niespodziankę. „Surowy powiew nocy” jest moją spowiedzią i zarazem moją terapią. Oczyściłam się z wielu rzeczy. Przyznając się do nich nabrałam dystansu. To cudowne uczucie, bo nawet śpiewając teraz „Pusta sala, wszyscy poszli gdzieś, pusta sala a ja stoję tak po środku niej” to nie stoję już po środku a gdzieś z boku i jest dobrze. W życiu nie ma nic lepszego, niż pogodzić się z własnym losem. Wtedy może być tylko lepiej.." – opowiada artystka.Wybrane dla Ciebie:


Tagi: olaost


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.