Facebook Google+ Twitter

Oldschool i hip-hop na Scenie Muzycznej w Porcie Wisła

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-05-26 09:34

Na Scenie Muzycznej w Porcie Wisła, która potrwa od czwartku - 26 maja do soboty - 28 maja, po raz kolejny pojawią się popularni didżeje. Program koncertów na plaży przy Cyplu Czerniakowskim, między mostami Łazienkowskim a Poniatowskiego, podzielono na dwa nurty: piątkowy (oldschool) i sobotni (mash-up).

 / Fot. plakatNurt piątkowy łączy hasło: oldschool. Każdy z artystów prezentuje swoją wizję pojęcia „starej szkoły”. Dzięki tej „wolności” powstanie fantastyczny koktajl, pełny różnorodności i energii tanecznej. Od lat 60., przez stary funk i początki disco, po lata 80. w kiczowatej zalewie.

Hasło przewodnie imprez sobotnich to mash-up. Znane i kochane utwory aranżowane na nowo i na żywo przez doskonałych w tym temacie DJ-ów. Do tego brak określonego stylu i wolność w doborze hitów, okraszona świetnymi nowoczesnymi dźwiękami.

26 maja zagra El Marecky – wyjątkowa postać na warszawskiej scenie klubowej. Niezastąpiony w sytuacjach wymagających pozytywnego klimatu. W piątek, 27 maja usłyszymy DJ-a Roberta Busha, rezydenta kultowych klubów SQ i Post Dali. Natomiast sobota, 28 maja należeć będzie do DJ-a Barta, który występuje z wieloma znanymi grupami z gatunku hip-hop.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.