Facebook Google+ Twitter

Olejniczak: W sprawie języków jest sporo do zrobienia

Wojciech Olejniczak podzielił się Wiadomościami24.pl swoimi wcześniejszymi i obecnymi wrażeniami z wizyt w Strasburgu, zdradził nam także swoje plany na przyszłość i preferencje kulinarne

Wojciech Olejniczka w kuluarach PE  / Fot. Paweł Kiliański- W Strasburgu nie jestem po raz pierwszy, wcześniej często przyjeżdżałem do stolicy Alzacji jako minister rolnictwa. Dosyć dobrze znam budynek Parlamentu Europejskiego, ale i tak wciąż robi na mnie niesamowite wrażenie. Jestem już po kilku godzinach pracy spędzonych na obradach, dyskusjach, jak również po wyborach - powiedział Wiadomościom24.pl poseł Wojciech Olejniczak z SLD, który będzie pracował w Komisji Regionalnej oraz Komisji Rolnictwa.

Jaka jest znajomość języków przez Wojciecha Olejniczaka? - Mam świadomość, że w sprawie języków obcych jest jeszcze sporo do zrobienia. Wcześniejszą pracę starałem się wykorzystać na edukację, dlatego z każdym dniem jest coraz łatwiej - powiedział. Wojciech Olejniczak chciałby także pracę naukową pogodzić z funkcją europosła. Nie wie jeszcze czy mu się to uda.

Wojciech Olejniczak zdradził swoje upodobania kulinarne: - Jeżeli chodzi o parlamentarną kuchnię, to mogę szczególnie polecić ryby. Również bardzo lubię sałatki, które sam komponuję w poselskim barze. Deserów raczej nie jadam.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

PS Paweł podoba mi się ten twój cykl. Mam pytanie: mógłbyś dorwać i poprosić o wypowiedź itd Waldemara Tomaszewskiego? To jest polski europoseł z Litwy (przewodniczący AWPL).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zawsze mi się Olejniczak kojarzy z Jeffersonem z Świata wg. Bundych (szczególnie jest to widoczne gdy Olejniczak się śmieje).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Odpowiedz jest na miarę wodnego posła , czyli dużo wody w nijakim rodzaju, o nikim, o niczym , a ja jestem zajączkiem.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Widocznie poprawiono to w tekście, bo wygląda inaczej niż w Twoim komentarzu. Ale szczerze mówiąc, to pytanie ma się tak średnio do odpowiedzi. Jak on wykorzystał wcześniejszą pracę "na edukację"? Tzn. że się obijał i chodził na kursy językowe czy co...
Mały błąd interpunkcyjny w tytule.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Co nie zmienia faktu, że brawa dla Pawła, który tak obficie informuje nas o tym, co w Strasburgu piszczy. Oby tak dalej :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Mam wrażenie, że najpierw powinni zająć się solidną nauką języków, a dopiero potem ubiegać się o takie stanowiska. Brak słów...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.