Facebook Google+ Twitter

Olejnik o Ewie Wójciak: Chyba zwoje mózgowe się jej rozplotły

Monika Olejnik skrytykowała Ewę Wójciak, za jej wypowiedź o papieżu. "Chyba zwoje mózgowe się jej rozplotły"- powiedziała o dyrektor Teatru Ósmego Dnia w Poznaniu, znana dziennikarka.

Media które określa się mianem salonu liberalno- lewicowego generalnie bardzo ciepło przyjęły nowego papieża, Franciszka. Są jednak i tacy, którzy są niezadowoleni z tego wyboru. "No i wybrali ch..., który donosił wojskowym na lewicujących księży"- napisała na Facebooku dyrektor Teatru Ósmego Dnia w Poznaniu Ewa Wójciak. Skrytykowała ją w Radiu Zet, Monika Olejnik: "Jestem oburzona wypowiedzią panią Ewy Wójciak. Gratuluje jej, naprawdę".

Jakież musiało być jej zdziwienie, kiedy w "Kropce nad i" Janusz Palikot bronił wypowiedzi Wójciak dowodząc, że był to gest artystyczny: "Proszę zrozumieć, że artysta widząc te bałwochwalstwo, nie wytrzymuje"- przekonywał Palikot. "To jest chamstwo, a nie gest artystyczny"- oponowała Olejnik.

Palikot dowodził, że wizerunek ubogiego papieża jest wielkim oszustwem. Szef RP przekonywał, że nie można z normalność robić cnoty. Palikot oczywiście ma tutaj na myśli to, że papież Franciszek w przeciwieństwie do swoich poprzedników podróżuje zwykłymi autobusami i czyni wiele innych gestów. Ten zarzut jest chyba częścią strategii Ruchu Palikota komentowania posunięć nowego papieża. W identyczny sposób wypowiedział się w "Kawie na ławę" inny polityk tej partii, Andrzej Rozenek. Adam Hofman odpowiedział mu, że jego szef z pewnością ostatni raz wsiadł do autobusu na początku lat 90.
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (16):

Sortuj komentarze:

No i to jest właśnie nasze polskie piekiełko. Wójcik dowala papieżowi, Olejnik dowala Wójcik, później rzesza komentatorów dowala sobie nawzajem. Czy Panowie za bardzo nie wpuszczają się w kanał wokół pozornych problemów ? A przecież wszyscy moglibyśmy pójść na piwo.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie ma to jak generalizowanie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Oj ktoś coś napisze i od razu jest z tego raban. Wszyscy się tak po cichu wyrażają, a publicznie udają kulturalnych i takich co to nie znają brzydkich wyrazów...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zgadzam się, tylko podał pan na razie 2 przykłady, a jest ich ponoć 1001. Więc, czekam na kolejne

Komentarz został ukrytyrozwiń

Papież oszukuje ludzi w tysiącu i jednym szczególe poczynając od twierdzenia, że za odmowę posłuszeństwa jego kościołowi wierny zostanie na wieczność wsadzony do piekła - po śmierci; poza tym kłamie twierdząc, że żyją po śmierci święci katoliccy łącznie z Marią i Jezusem. ITD. ITP.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jasne, że dobrze jest pomruczeć w miłym towarzystwie, konkretnych tematów jest pełno. Ten akurat to sztuczna dyskusja o niczym, o tym że ktoś komuś chce dowalić. Jest masa innych, pozytywnych rzeczy na które warto zwrócić uwagę, świat jest piękny, a tu ciągle o tym że Olejnik się z kimś kłóci. To jej prywatna sprawa. Niech się kłóci, jak jej to sprawia przyjemność.

Komentarz został ukrytyrozwiń

W czym, więc papież oszukuje wiernych?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze bywa pogadać (pomruczeć itp.) w miłym gronie nawet gdy brak tematu.

Cóż można pewnego rzec o Papieżu: ktoś kto zgodzi się nim być musi być oszustem ponieważ stanowisko to służy do oszukiwania wiernych... pozostałych ludzi też!

Komentarz został ukrytyrozwiń

No dobrze, ale dlaczego robi się sensację z tego, ze ktoś coś powiedział, a ktoś inny też, i na to następny się odezwał. Co nas to obchodzi ? Zamiast coś robić, tylko gadamy o tym, że inni gadają.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czyli każdy może palikota nazwać ch... i nikogo nie powinien zaskarżyć bo to "gest artystyczny". Podpiąłbym i jego pod wypowiedź pani Olejnik.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.