Facebook Google+ Twitter

Olejnik trafi na tydzień do więzienia? Korwin-Mikke złożył pozew

Janusz Korwin-Mikke pozywa za nazywanie go faszystą i domaga się kary więzienia.

 / Fot. Ryszard Hołubowicz, CC2.0W niedzielnym programie Radia ZET - "Siódmy dzień tygodnia" Monika Olejnik nazwała Janusza Korwin-Mikkego faszystą i stwierdziła, że "lider KNP powinien zostać wyeliminowany z życia publicznego".

W związku z tymi słowami Korwin-Mikke postanowił wytoczyć jej proces; domaga się symbolicznej kary tygodnia więzienia oraz finansowego zadośćuczynienia. Korwin-Mikke wytoczył procesy również: rysownikowi Tomaszowi Jakubowi Sysło, politykowi PO Markowi Plurze oraz Agnieszce Kozłowskiej-Rajewicz, pełnomocnikowi rządu ds. równego traktowania. Tę ostatnią Korwin dodatkowo nazwał idiotką. Wszystkie te osoby bezpośrednio lub pośrednio nazwały lidera KNP faszystą.

Czy do tego zaszczytnego grona dołączy Tomasz Lis, który wczoraj stwierdził, że wypowiedź Korwina w sprawie paraolimpiady przypomina mu propagandę hitlerowską? Lider KNP powiedział, że wszystkim osobom, które zasugerowały mu związki z Hitlerem wytoczył procesy. Ponadto stwierdził, że to Lis jest faszystą, ponieważ popiera czołowe projekty UE, które są w jego ocenie pomysłami Hitlera.

"Dość tego, żeby mnie faszyści nazywali faszystą"- powiedział Janusz Korwin-Mikke.
Znajdź nas na Google+
Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

No i super. Pan Mikke "puścił bąka" w towarzystwie. Zrobiło się głośno. O to mu chodziło. Szum, szum, media ach...pewnie jest przeszczęśliwy. Tylko po co o nim tyle mówimy? Wystarczy raz a dobitnie, że głąb i tandeciarz. A swoją drogą to czemu nikt nie postanowił pozwać pana Mikke?

Komentarz został ukrytyrozwiń
edgemen
  • edgemen
  • 11.09.2012 12:03

nie mam nic przeciwko uprawianiu przez osoby niepelnosprawne roznych dyscyplin sportu. ba, nawet ciesze sie z tego ze sa szczesliwi a w niektorych konkurencjach moga walczyc jak rowny z rownym ze sportowcami w pelni sprawnymi. ale z ta paraolimpiada zorganizowana z takim rozmachem, przyznawaniem stypendiow niepelnosprawnym sportowcom, wyolbrzymianie ich sukcesu przez chcoiazby porownywanie ilosci zdobytych medali ze sportowcami pelnosprawnymi i poswiecanie jej tyle miejsca w telewizji zwlsaszcza tvp info to jakas paranoja.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Frączek
  • Frączek
  • 11.09.2012 11:04

ech jeszcze kiedyś z uśmiechem i zrozumieniem dało się słuchać JKM.. ale te czasy minęły już bezpowrotnie...

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 11.09.2012 10:08

Bzdury.
Jeden drugiego obraża ile tylko wlezie, sam pan J.KM nie przebiera w słowach, ale... pozywa. Widać hołduje powiedzeniu: "co wolno wojewodzie, to nie tobie...."

Ale może to i dobrze? Może osoby publiczne nareszcie zaczną ważyć słowa?
Przecież społeczeństwo wzoruje się na nich i wyraźnie widać, jak powszechna kultura wypowiedzi oraz zachowania spada na łeb na szyję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Janeczek
  • Janeczek
  • 11.09.2012 09:44

Nie. Obetną jej mały palec u stopy, bo tak domaga się J. Korwin-Mikke w pozwie złożonym w Ochotniczej Straży Pożarnej. Litości.

Komentarz został ukrytyrozwiń

No i w związku z ostatnim zdaniem to chyba raczej są "kwita"... :) Po co komentują dinozaura politycznego, który usilnie chamstwem próbuje wyjść z niebytu... Tego człowieka należy konsekwentnie ignorować.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.