Facebook Google+ Twitter

Olek Klepacz wystąpi w łódzkim Pałacu Połączonych Pasją

Fundacja "Połączeni Pasją" zaprasza do Muzeum Miasta Łodzi na występ Olka Klepacza, który rozpocznie się 19 kwietnia o godz. 19. Dochód z koncertu tradycyjnie zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych fundacji.

Plakat / Fot. mat. organizatoraZapowiadany koncert to spotkanie z liderem legendarnej grupy Formacja Nieżywych Schabuff, która nagrała takie przeboje jak "Klub Wesołego Szampana" (z refrenem "Chciałabym, chciała"), "Lato", dzięki któremu grupa zdobyła wiele nagród m.in. w plebiscycie RMF FM na przebój roku i Muzyczną Nagrodę Teleexpressu za Przebój roku czy też cieszący się popularnością singel "Da da da" (cover niemieckiej grupy Trio).

W Łodzi Olek Klepacz wystąpi w solowym projekcie promującym jego album pt. "Neurotyki". Sam artysta mówi, że ta płyta jest płytą jego duszy, a znajdziemy na niej historie o przemijaniu, śmierci, miłości, przyjaźni.
Okładka płyty pt. "Neurotyki" Olga Klepacza / Fot. mat. promocyjne
W trakcie koncertu powinniśmy usłyszeć wyznanie artysty w piosence "Kocham życie", utwory z jego solowej płyty takie jak "Madame Depresją" czy "Tu i Tam", który został zakwalifikowany do koncertu premier podczas festiwalu w Opolu w 2012r. Nie powinno również zabraknąć starych hitów w nowych aranżacjach.

Olek Klepacz "Tu i Tam"


Występ artysty poprzedzą występy niepełnosprawnych artystów z grupy teatralnej TON pod kierownictwem Sylwii Maszewskiej. Po koncercie organizatorzy zapraszają na specjalnie przygotowany poczęstunek.

Miło nam poinformować, że Wiadomości24.pl zostały partnerami Fundacji "Połączeni Pasją".

Bilety w cenie 50 zł można kupić w punktach: Atlas Arena, ul Bandurskiego 7, Strefa Biletów ul. Piotrkowska 59 - rezerwacja również on-line na www.strefabiletow.pl, Sklep Muzyczny "ALE JAZZ!", ul. Rewolucji 1905r. 78/80

Przekaż 1% Fundacji Połączeni Pasją


Przy okazji zachęcam do przekazania 1% Fundacji. Pieniądze zostaną przeznaczone na kontynuowanie leczenia oraz rehabilitacji naszych podopiecznych, chorych i niepełnosprawnych artystów i ludzi z pasją oraz na generowanie kolejnych funduszy, a w rezultacie na utworzenie w regionie łódzkim nowoczesnego, wielofunkcyjnego Ośrodka Rehabilitacyjno-Opiekuńczego dla środowisk twórczych.

Fundacja "Połączeni Pasją" KRS 0000264171 www.polaczenipasja.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.