Facebook Google+ Twitter

Oleksy na listach Samoobrony ?

Dzisiaj rano, Andrzej Lepper, na antenie radia Tok FM przyznał że prowadzone są rozmowy pomiędzy jego partią a Józefem Oleksym w sprawie startu, byłego premiera, w nadchodzących wyborach z list Samoobrony.

Jak podaje TVN24, przewodniczący Samoobrony podkreślił, że on sam nie prowadzi rozmów z Józefem Oleksym, a czynią to przedstawiciele struktur lokalnych Samoobrony. Potwierdza to również były premier, nie podejmując na razie żadnej decyzji.

Lepper przyznaje, że wspólny start Millera oraz Oleksego, mógłby być "mieszkanką" wybuchową, jednak póki co nie mówi "tak" ani "nie" odnośnie startu Oleksego z list Samoobrony, zaznaczył jednak że "jedynka" w Siedlcach nie wchodzi w grę - "tam jest Krzysztof Filipek, Grzegorz Skwierczyński, inni nasi działacze" - wyjaśnił Lepper.

Andrzej Lepper w odpowiedzi na zarzuty dziennikarzy, że Samoobrona zbiera polityków z różnych opcji politycznych, nie związanych z Samoobroną, powiedział - "Samoobrona ma dać szansę ludziom niezależnym, fachowcom, takim jak Leszek Miller czy Zygmunt Wrzodak. Millerowi nigdy nie mówiłem, żeby wstąpił do Samoobrony i jeśli w przyszłym Sejmie założy koło Polskiej Lewicy, ja nie będę miał nic przeciw temu".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.