Facebook Google+ Twitter

Oleksy: Premier już podjął decyzję ws. kandydata PO na prezydenta

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-15 09:11

Były premier Józef Oleksy ocenia, że odkładanie decyzji o kandydacie na prezydenta przez Donalda Tuska ma absorbować opinię publiczną i przyciągać jej uwagę do Platformy Obywatelskiej. Gość radiowej Trójki uważa, że premier najpewniej podjął już decyzję w tej sprawie.

Zdaniem polityka SLD dobrym rozwiązaniem dla PO byłyby prawybory pretendenta do Pałacu Prezydenckiego lub wzięcie przez Tuska odpowiedzialności za wyznaczenie takiej osoby.

Józef Oleksy ocenia, że po słowach szefa PiS o istnieniu informacji dyskredytujących potencjalnego kandydata na prezydenta Radosława Sikorskiego, należy oczekiwać wyjaśnienia tej sprawy. Inaczej Jarosław Kaczyński będzie nie w porządku w stosunku do opinii publicznej z czego zdaje sobie sprawę.

O istnieniu informacji dyskredytujących obecnego szefa polskiej dyplomacji wspomniał szef opozycji Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla Newsweeka. Tłumaczył, że chodzi o wydarzenia, które stały się powodem dymisji Sikorskiego z funkcji ministra obrony narodowej w rządzie PiS.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.