Facebook Google+ Twitter

Olewnik: Rutkowski przyczynił się do wyłudzenia ode mnie miliona złotych

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-11-20 13:58

Mam dowody, że detektyw Krzysztof Rutkowski przyczynił się do wyłudzenia ode mnie miliona złotych - oświadczył przed sejmową komisją śledczą Włodzimierz Olewnik. Powołał się na zasłyszaną rozmowę między Rutkowskim a człowiekiem z jego biura, z której wynikało, że detektyw o wszystkim wiedział.

W czwartek Rutkowski oświadczył, że podał do sądu Włodzimierza Olewnika za zarzucenie mu, że poza fakturą wziął od niego pieniądze w kwocie ponad 1 miliona zł. Rutkowski twierdzi, że od Olewników przyjął jedynie 20 tys. zł, co potwierdza faktura.

W piątek Włodzimierz Olewnik oświadczył przed komisją śledczą, że oskarżenia Rutkowskiego, a także to, co mówił on przed komisją śledczą na temat rzekomych podejrzanych kontaktów Krzysztofa Olewnika, to "pomówienia". - Ja znam wartość złożonej przed komisją przysięgi, że będę mówił prawdę. Gdy mówię, że Rutkowski wyłudził pieniądze, to chodzi mi o to, że przyczynił się do ich wyłudzenia przez współpracę z Andrzejem K., który ode mnie te pieniądze wziął i został za to prawomocnie skazany na 3 lata więzienia - dodał Olewnik.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.