Facebook Google+ Twitter

Olga Bończyk świątecznie…

Dla aktorki i wokalistki, Olgi Bończyk przygotowania do Świąt w tym roku zaczęły się wyjątkowo wcześniej, a wszystko za sprawą pewnej płyty. O co chodzi?

Olga Bończyk, Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz kolędują wspólnie, a wszystko to za sprawą płyty, którą razem nagrali. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez management aktorki
Aktorka wraz z Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem i Zigniewem Wodeckim przygotowała specjalną płytę, pod tytułem „…Kolędują…“. Ta płyta zawiera wyjątkowy materiał, albowiem składa się z kompozycji Włodzimierza Korcza z tekstami m.in Wojciecha Młynarskiego, czy Ernesta Brylla.
Utwory, które przez prawie 25 lat były wykonywane przez różnych wokalistów, zostały nagrane w odświeżonych, nastrojowych aranżacjach. Nie brakuje także tradycyjnych kolęd, jak np. „Pójdźmy wszyscy do stajenki“.
Każdy, zainteresowany nabyciem płyty może to zrobić na koncertach „Gwiazdo świeć, kolędo leć“, które właśnie wyruszają w Polskę oraz na oficjalnej stronie internetowej aktorki.
Okładka płyty

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czy pani Bonczyk zastapila Haline Frackowiak? Mysle ,ze ta zmniana wydzie wszystkim na dobre pani Frackowiak z tego jak brzmi jej glos nie powinna spiewac tylko isci na emeryture ktora jej moze zafunduje PIS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.