Facebook Google+ Twitter

Olga Bończyk świątecznie…

Dla aktorki i wokalistki, Olgi Bończyk przygotowania do Świąt w tym roku zaczęły się wyjątkowo wcześniej, a wszystko za sprawą pewnej płyty. O co chodzi?

Olga Bończyk, Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz kolędują wspólnie, a wszystko to za sprawą płyty, którą razem nagrali. / Fot. Fot. Zdjęcie nadesłane przez management aktorki
Aktorka wraz z Alicją Majewską, Włodzimierzem Korczem i Zigniewem Wodeckim przygotowała specjalną płytę, pod tytułem „…Kolędują…“. Ta płyta zawiera wyjątkowy materiał, albowiem składa się z kompozycji Włodzimierza Korcza z tekstami m.in Wojciecha Młynarskiego, czy Ernesta Brylla.
Utwory, które przez prawie 25 lat były wykonywane przez różnych wokalistów, zostały nagrane w odświeżonych, nastrojowych aranżacjach. Nie brakuje także tradycyjnych kolęd, jak np. „Pójdźmy wszyscy do stajenki“.
Każdy, zainteresowany nabyciem płyty może to zrobić na koncertach „Gwiazdo świeć, kolędo leć“, które właśnie wyruszają w Polskę oraz na oficjalnej stronie internetowej aktorki.
Okładka płyty

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Czy pani Bonczyk zastapila Haline Frackowiak? Mysle ,ze ta zmniana wydzie wszystkim na dobre pani Frackowiak z tego jak brzmi jej glos nie powinna spiewac tylko isci na emeryture ktora jej moze zafunduje PIS.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.