Facebook Google+ Twitter

Olga Jackowska i Kamil Sipowicz - "Kora, a planety szaleją"

"Kora, a planety szaleją" to najnowsza propozycja książkowa dla fanów Kory, którzy są zainteresowani jej życiem prywatnym i osiągnięciami muzycznymi. Lektura książki, która Kora napisała wraz ze swoim partnerem, Kamilem Sipowiczem, przynosi wiele informacji na temat zespołu MAANAM.

Okładka książki "Kora, a planety szaleją" / Fot. Z albumu autorkiKsiążka zawiera 25 rozdziałów. Każdy jest jedną, autentyczną historią z życia piosenkarki. Opisują one jej losy podczas pobytu w Krakowie oraz chwile życiowej tułaczki po świecie w poszukiwaniu właściwej drogi w przyszłość.

Życie Kory, o którym mówi na łamach książki, było pełne upadków, ale też wzlotów, które dają ogromną siłę. Kora przyznaje się do swoich słabości, które trudno było jej przezwyciężyć, ale pisze też o swojej mamie i synach oraz o tym, jak wiele znaczy dla niej rodzina.

W lekturze poruszone też są najświeższe wątki z życia artystki. Kora wypowiada się na temat swojego udziału w jury programu "Must be the music. Tylko muzyka." Wspomina też o piosenkach i pracy nad płytą pt. "PING-PONG", której premiera odbyła się w listopadzie 2011. W książce można znaleźć również dyskografię oraz teksty piosenek repertuaru Kory, które wokalistka lubi najbardziej.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.