Facebook Google+ Twitter

Olga Kaczyńska kolejną "Top Model". "Urodziła się, by zachwycać"

W środę 7 grudnia odbył się finał drugiej edycji programu "Top model". W jury zasiedli Marcin Tyszka, Karolina Korwin-Piotrowska, Dawid Woliński, Anja Rubik i szef agencji modelek Next. Rywalizowały ze sobą Olga Kaczyńska, Ania Bałon i Michalina Manios.

Finał 2. edycji programu otworzył pokaz bielizny Esotiq. Tę ekskluzywną kolekcję zaprezentowały wszystkie uczestniczki programu.

Gospodynią programu była Joanna Krupa, a towarzyszył jej Oliwier Janiak. Prowadzący zapowiedzieli liczne niespodzianki m.in. wystepy gwiazd.

W gronie jury zasiedli jak zawsze: Karolina Korwin-Piotrowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Towarzyszyła im Anja Rubik i gość specjalny - szef agencji modelek NEXT, Joel Wilkenfeld.

Pierwszą konkurencją była prezentacja spotów reklamowych Max Factor. Dziewczyny wystapiły przed jury w strojach Joanny Klimas. Karolina Korwin-Piotrowska stwierdziła, że Ania Bałon to "kochanica kamery", a Anja Rubik skrytykowała Michalinę. Joel Wilkenfeld pochwalił Olgę. Joanna Krupa stwierdziła, że "Olga już jest dla niej supermodelką".

Finał programu swoim występem uświetnił Michał Szpak, który zaśpiewał jedną z piosenek Rihanny.

Drugą konkurencją była prezentacja kreacji Agnieszki Maciejak. Uczestniczki miały na rękach specjalne "płonące" rękawice. Na swój pokaz miały jedynie pół minuty. "Nie zdecydowałabym się na tak niebezpieczny występ" - powiedziała Anja Rubik.

Czytaj więcej -->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Mirka
  • Mirka
  • 08.12.2011 17:21

Piękna kobieta .Szkoda , że Jarosław K( po zmianie nazwiska przez jego rodzinę ) nosi takie same .

Komentarz został ukrytyrozwiń
nj
  • nj
  • 08.12.2011 12:02

tak jasne i w ubrania się nie mieściła w Paryżu i tam jej nikt nie zauważył jaja nie będę oglądała 3 edycji od początku było wiadomo że jest faworyzowana choć w wielkim świecie nie zachwycała

Komentarz został ukrytyrozwiń
obiektywna
  • obiektywna
  • 08.12.2011 10:16

Olga była najpiękniejsza z nich. Zdumiewa swoją urodą. Trzymam za nią kciuki !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.