Facebook Google+ Twitter

Olimpijczycy trenują w nowym studiu McFIT w Poznaniu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-02-21 16:37

Anna Rogowska i Bartłomiej Bonk wspólnie z Omeną Mensah zaprezentowali nowy świat treningu w stolicy Wielkopolski

McFIT – wiodąca europejska sieć fitness – przedstawił dziś swoją trzecią siłownię w Polsce, zlokalizowaną w Poznaniu przy pl. Andersa 7. W spotkaniu przedpremierowym udział wzięli przedstawiciele mediów i osobistości ze świata sportu.

Sztangista, brązowy medalista olimpijski z 2012 roku Bartłomiej Bonk oraz mistrzyni świata w skoku o tyczce z 2009 roku Anna Rogowska oprowadzili gości po nowym studiu, stworzonym według koncepcji HOME OF FITNESS, i zaprezentowali zgromadzonym dziennikarzom wiele różnych ćwiczeń. Zachwycona Anna Rogowska powiedziała: „Jestem pod wielkim wrażeniem nowego studia McFIT i wszystkich możliwości treningu, jakie oferuje. Poza strefą Express Workout szczególnie spodobał mi się CYBERTRAINING z olbrzymim wyborem zajęć fitness. Tutaj naprawdę każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie”. Bartłomiej Bonk natomiast dowiódł w strefie wolnych ciężarów, że cały czas jest w perfekcyjnej formie, i w obecności dziennikarzy dźwigał coraz większe obciążenia.

Spotkanie moderowała prezenterka Omenaa Mensah, której nowa siłownia również przypadła do gustu: „Miałam już kilkakrotnie okazję odwiedzić studio McFIT w Warszawie i za każdym razem byłam zachwycona jego bogatą ofertą treningową oraz niezwykłym designem. Trening w takim miejscu to po prostu świetna zabawa. Cenię sobie również to, że siłownia jest otwarta 24 godziny na dobę, co sprawia, że mogę w bardzo elastyczny sposób włączyć trening do mojego planu dnia”.

Już dziś, 21 lutego, każdy będzie miał możliwość być „naturalnie w formie”, ponieważ już o godz. 8.00 nowe studio otworzy swoje drzwi dla wszystkich. Z okazji otwarcia przygotowano specjalną atrakcję: od 21 do 27 lutego 2015 r. wszyscy zainteresowani będą mogli przetestować studio i trenować w nim bezpłatnie tyle razy, ile chcą. Dzięki temu każdy będzie miał odpowiednio dużo czasu, aby poznać innowacyjny świat treningu McFIT i doświadczyć go na własnej skórze. Nowe studio McFIT w Poznaniu – podobnie jak pozostałe dwa w Warszawie – będzie otwarte 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. Rzecznik prasowy sieci Pierre Geisensetter powiedział: „Bardzo się cieszymy, że teraz również mieszkańcy Poznania mogą odkryć swój drugi dom w naszym studiu HOME OF FITNESS. Nasze moduły treningowe, takie jak: CYBERTRAINING, a w nim Kursy i Spinning®, Sling Zone, Express Workout, Box Workout, The Cage czy Shape It to z całą pewnością idealna odpowiedź na potrzeby każdego trenującego”.

Pochodząca z Niemiec sieć fitness McFIT ma ponad 1,2 mln. klientów i ponad 220 siłowni, dzięki czemu jest numerem 1 w europejskiej branży fitness. Poza Polską studia McFIT funkcjonują także w Niemczech, Austrii, Hiszpanii i we Włoszech, a karta członkowska – Membercard – umożliwia wstęp do wszystkich studiów sieci. W Polsce miesięczny abonament wynosi 89 zł (przy umowie na 12 miesięcy), pobierana jest również jednorazowa opłata za aktywację Membercard w wysokości 90 zł. Wszystkie studia McFIT w Polsce są otwarte 24 godziny na dobę.
(ewa ladna)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.