Facebook Google+ Twitter

Olimpijski finał w Bonarce pełen niespodzianek

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-02-18 16:33

Na zakończenie dwutygodniowej imprezy „Szusuj na olimpiadę” Bonarka przygotowała mocne uderzenie. W nadchodzący weekend można będzie spróbować swych sił na symulatorach narciarskich czy wziąć udział w konkursie plastycznym.

Sportowa impreza w Bonarce rozpoczęła się wraz z zimowymi igrzyskami w Soczi i wraz z nimi się zakończy. By było to godne pożegnanie w krakowskim centrum handlowym na klientów czekać będzie ogrom atrakcji. Doskonała okazja dla wszystkich, którzy dopiero niedawno wrócili z ferii i nie mieli jeszcze szansy zapoznać się z wszystkimi wydarzeniami. A ci, którzy w Bonarce już byli, z pewnością z chęcią jeszcze raz skorzystają z nadarzającej się możliwości przeżycia niecodziennych emocji.
Bo szybko taka okazja się nie powtórzy. Dzięki Bonarce do Krakowa po raz pierwszy zawitała wystawa najstarszych nart z Muzeum Narciarstwa w Cieklinie. Klienci zyskali sposobność poćwiczenia pod okiem narciarskich instruktorów na profesjonalnych trenażerach, takich samych jak te wykorzystywane przez zawodowych sportowców. Rzadko kiedy można zasiąść w prawdziwym bobie, postrzelać z biathlonowego karabinku czy też wzbić się w powietrze jak Kamil Stoch i powalczyć o jak najlepszą odległość.
A tego wszystkiego będzie można spróbować w najbliższy weekend w Bonarce na poziomie 0 przy Punkcie Informacyjnym.
Dodatkową atrakcją będą warsztaty plastyczne, podczas których dzieci i młodzież tworzyć będą zimowe widokówki Krakowa. Najatrakcyjniejsze prace mogą liczyć na nagrodę – całodniowy pobyt dla 4 osób w termach Bukovina Terma Hotel SPA – Najgorętszym miejscu w Tatrach oraz podarunki od 4F.
Całość wydarzenia „Szusuj na olimpiadę” organizowana jest we współpracy z Komitetem Kraków 2022, który w Bonarce zainstalował swą fotograficzną wystawę. Na zdjęciach Adam Małysz i Mariusz Czerkawski przekonują, że Kraków to najlepsze miejsce do zorganizowania igrzysk w 2022 roku.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.