Facebook Google+ Twitter

Olsztyn. 6 listopada koncert charytatywny policji dla Pawła Dąbkowskiego

Organizatorzy zapraszają na imprezę wszystkich, niezależnie od wieku. Liczne atrakcje gwarantowane. Pieniądze z koncertu mają zostać przekazane rodzinie tragicznie zmarłego policjanta, Pawła Dąbkowskiego.

Organizatorami koncertu są funkcjonariusze Wydziału Kontroli Ruchu Drogowego i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie. Chcą w ten sposób wspomóc finansowo żonę i córkę swego tragicznie zmarłego we wrześniu kolegi i przyjaciela, Pawła Dąbkowskiego.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Każdy, kto będzie chciał wesprzeć finansowo rodzinę zmarłego policjanta, będzie mógł wrzucić pieniądze do puszek. Policjanci będą zbierać fundusze przez cały koncert.

Podczas imprezy charytatywnej będzie można usłyszeć olsztyńskie zespoły (Korzuh, Komp, Horpyna) oraz obejrzeć występy olsztyńskiej Grupy Suzuki, grupy Capoeira oraz pokaz Szkoły Tańca i Wdzięku Barbary i Wojciecha Krzemienieckich. Zaplanowano także wystawy samochodów sportowych i amerykańskich, democarów i motorów oraz ekspozycje salonów samochodowych i radiowozów policyjnych. Ponadto na uczestników czekają konkursy i licytacje.

W imprezie będzie można uczestniczyć 6 listopada, w godzinach od 13.00 do 18.00 w hali Urania.

Więcej informacji na stronach http://orientacja.pl/75683,Zagraja-by-pomoc-rodzinie-policjanta.html i http://www.indykpolazs.pl/news.php?id=1151&arch=0#

Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.