Facebook Google+ Twitter

Olsztyn Boxing Night 2012 - już 17 lutego!

Stolica Warmii i Mazur szykuje kolejne wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników boksu. Na gali organizowanej 17 lutego przez O'Chikara Gmitruk Team z pewnością nie zabraknie wielkich pięściarskich emocji!

Oficjalny plakat promujący olsztyńską galę. / Fot. http://www.ochikaragmitruk.com/Ringowe deski olsztyńskiej hali Urania już 17 lutego ugoszczą wielu wyśmienitych pięściarzy z polskiej sceny bokserskiej.

W walce wieczoru, zakontraktowanej na 10 rund, ujrzymy niepokonanego na zawodowym ringu Dariusza Sęka (14-0-1, 6 KO). Po ostatnich pięknych wygranych nad Omangiem Boyą i Mantasem Tarvydasem, pochodzący z Tarnowa pięściarz stanie przed szansą zdobycia tytułu WBFI.

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Piotr_Wilczewski.jpg / Fot. Pasi, licencja CC 3.0Równie interesująco zapowiada się powrót Piotra Wilczewskiego (29-2, 10 KO), który do niedawna szczycił się tytułem najlepszego pięściarza Europy w limicie do 168 funtów. Popularny "Wilk" będzie miał tym samym okazję, by udowodnić swym fanom, że ostatnia porażka z Jamesem Degalem była jedynie wypadkiem przy pracy.

Przed olsztyńską publicznością okazję do zaprezentowania swego pięściarskiego kunsztu będą mieli również Maciej Sulęcki (8-0, 2 KO) i Norbert Dąbrowski (6-0, 1 KO). Nie zabraknie także Przemysława Opalacha (8-0, 7 KO), który - przypomnijmy - w Plebiscycie Wiadomości24 uznany został za "Polskie Bokserskie Odkrycie Roku 2011".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.