Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

28841 miejsce

Olsztyn koło Częstochowy okiem obiektywu

Dzisiaj wybrałem się w małą podróż, by pokazać ruiny zamku w Olsztynie koło Częstochowy.

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Damian Leciak
Fot. Damian Leciak

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (96):

Sortuj komentarze:

Agnieszko ja już napisałem dajcie żyć i dajcie robić. To nie błędne koło tylko raczej wiem czego te osoby oczekują odemnie. Będę to dalej robił nieważne co tu napiszecie. Poprostu już dajcie z tymi komentarzami spokój bo się czasem niedobrze robi od tych złych. Skoro chcą to widzą jakie mam zdjęcia bo raczej inaczej by nie chcieli to tak przy okazji a nikt nie będzie mi mówił co mam robić i z kim współpracować. To tak jakbyście mi kazali skoczyć w ogień. Dla mnie jest to ważne, że chcą bo zdjęcia się podobają a Ci co źle piszą o mnie to by się już w końcu odczepili. To ostatni komentarz i kończę tym zdaniem " Zostań sobą chciej nie daj zmienić się , każdy jest coś wart takim jakim jest" więc zostanę sobą i nie będę się zmieniał i będę robił i współpracował jeśli chcą. Jeśli chcą płacić to czemu mam nie zarabiać. Jak to koleżanka stwierdziła, że nie można frajerzyć. Koniec i kropka ja temat już zakończyłem

Komentarz został ukrytyrozwiń

Acha i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz - to, że ktoś chce z Tobą współpracować i ci płacić za zdjęcia drogi Damianie, to naprawdę nie znaczy, że to co tworzysz jest dobre. Wpadanie w takie błędne koło jest najczęstszą przyczyną zguby dla każdego artysty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak to jest jak ludzie uczą się fotografii z książki, ale każdy z innej;-)
Zdjęcia można by określić w ostateczności jak poprawne, choć to słowo też wydaje mi się naciągane. Sama ze względu na brak warunków i czasu focę rzadko, ale oglądam mnóstwo prac, znam wielu fotografów i wiem mniej więcej co gdzie jak. Nie wiem od jakiego czasu robisz zdjęcia, ale jeżeli od co najmniej pół roku i nadal wychodzą ci takie, to mogę spokojnie pokusić się o stwierdzenie, że do fotografii drygu nie masz.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystian temu komuś zdjęcia się podobają i wcale tak nie twierdzą jak Ty. Podobają im się więc biorą zdjęcie na plakat. Tak jak pisałem nie tylko współpraca z zespołem ale i parę osób również chce współpracować i mam robić im zdjęcia. Zakończę dla was komentarz słowami piosenki jednego zespołu "A niech gadają jeśli innym jesteś kimś i wyróżniasz się wśród mas to koleżków wkurzasz co no cóż a niech gadają a ty dalej rób co chcesz dlatego, że to inne jest. Zostań sobą chciej nie daj zmienić się , każdy jest coś wart takim jakim jest" A na zakończenie dodam weźcie się zajmijcie czymś pożytecznym i się odczepcie odemnie

Komentarz został ukrytyrozwiń

off topic - czytam ten wątek przez ciekawość i nie mam zamiaru komentować zdjęć Damiana. Ale mógłbyś jako dziennikarz obywatelski zwrócić uwagę na to, w jaki sposób piszesz swoje komentarze. Może jestem trochę przewrażliwiona, jednak stawianie przecinków, budowanie poprawnych gramatycznie zdań czy pisanie z polskimi literami to podstawa.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Plakat Krystian podobno - jak się zrobi xero i rozwiesi na mieście różnicy i tak nie będzie widać :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie stać Cię nawet na słowo przepraszam w kierunku osoby Tomka, wielcy artyści nie zniżają się do takich prostackich gestów. To że ktoś celowo wykorzystuje miernej jakości i całkowicie nieudolne warsztatowo zdjęcia na swoją okładkę nie zmienia faktu że te zdjęcia dalej są zdjęciami kiepskimi. Natomiast świadczyć może o tym że ktoś ma ta właśnie taki pomysł na okładkę, by ta okładka marnie wyglądała (kto zrozumie artystów) albo sam reprezentuje wrażliwość na piękno na Twoim poziomie. W dalszym ciągu jedziesz pod prąd i trąbisz że wszyscy źle jadą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Krystianie nie muszę mówić jaki to zespół bo tylko tyle mogę powiedzieć a nie ma edycji posta i dlatego nie poprawiłem. Myśl co chcesz, ale współpraca w sprawie zdjęć będzie z paroma osobami. Możesz wierzyć lub nie ale to jest prawda

Komentarz został ukrytyrozwiń

Moja nieznajomość nowego aparatu dała nie najlepsze efekty i pomimo, że nie jestem zadowolona ze zdjęć z koncertu Urszuli Dudziak, postanowiłam je zamieścić w galerii. Ważniejsze było dla mnie samo wydarzenie a nie jakość fotografii. Nie obrabiałam ich, nie kadrowałam. Fotografujących było tak wielu, że tyrpali mną niemiłosiernie, a gdy już miałam super ustawione parametry ktoś akurat wlazł mi w kadr.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Damianie, powiedz mi jaki to zespół chce współpracować z Tobą. Rozumiem że artyści mają swoje prawa ale co jak co ale nazwiska to pisze się z dużej litery.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Najpopularniejsze

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.