Facebook Google+ Twitter

Olsztyn mistrzem Polski ESL w America's Army

Reprezentacja Olsztyna zasłużenie zwyciężyła w pierwszym sezonie Mistrzostw Miast Electronic Sports League w America's Army.

Wyniki meczu finałowego: ESL City Championship, sezon 1 - America's Army. / Fot. ESL PolskaPodczas fazy grupowej i playoff, reprezentanci Olsztyna rozegrali łącznie czternaście meczów i byli górą we wszystkich spotkaniach. Na drugim i trzecim miejscu podium uplasowały się reprezentacje Tychów i Lublina.
Po fazie grupowej cztery najlepsze drużyny awansowały do fazy playoff. Były to drużyny Olsztyna, Tychów, Lublina i Poznania. Na tym etapie rozgrywki toczyły się systemem pucharowym z drabinką przegranych.

Co ciekawe, kolejność drużyn po fazie playoff nie zmieniła się w stosunku do fazy grupowej. To może utwierdzać w przekonaniu, że wcześniej osiągnięte wyniki nie były dziełem przypadku, a każda z czołowych drużyn zasłużenie zajęła wywalczone miejsce.

Droga do finałów: ESL City Championship, sezon 1 - America's Army. / Fot. ESL PolskaZgodnie z przedsezonowymi typowaniami, główny faworyt do końcowego zwycięstwa, Olsztyn, nie zawiódł i ostatecznie zwyciężył. Bez wątpienia znaczenie miał fakt, iż w swoich szeregach reprezentacja Olsztyna posiada doświadczonych i zdyscyplinowanych zawodników. Tuż za nimi uplasowały się Tychy, które chociaż w składzie nie posiadają zawodników z czołowych polskich klanów, to jednak nadrobiły braki swoim zaangażowaniem. Najniższe miejsce na podium przypadło Lublinowi, który początkowo wygrał z Tychami, jednak w Koszyku Przegranych musiał uznać ich wyższość.

Miejsce tuż za podium, uważane za najmniej szczęśliwe w sportowej rywalizacji, zajęła ekipa Poznania.
Informacje pochodzą z serwisu Electronic Sports League Polska (http://www.esl.eu/pl).

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

A ja dam plusa. Wygrał mój Olsztyn :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Konsekwentnie minus, za taki "sport"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.