Facebook Google+ Twitter

Olsztyn: Powiesili wiechę. Uroczystość w Centrum Sportowym

Chodzi tu o uroczystość, która miała miejsce dziś w samo południe na terenie przyszłego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego w Olsztynie, a która odbyła się z okazji zakończenia prac nad konstrukcją dachu.

Teren budowy, pokryty specjalnie na tą okazję niebieskimi proporcami Mostostalu Warszawa S.A. - głównego wykonawcy wartej w przybliżeniu 54 mln zł inwestycji, został przygotowany do przyjęcia znamienitych gości.

Wśród przybyłych byli między innymi prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, wojewoda Marian Podziewski, arcybiskup Edmund Piszcz, przedstawiciele Mostostalu, jak również wielu sportowców.

Nie zaskoczyła też obecność wielu kandydatów do samorządowych stołków w nadchodzących wyborach, raczących się poczęstunkiem przygotowanym przez głównego wykonawcę. Deprecjonować znaczenia inwestycji dla Olsztyna nie sposób, jednocześnie jednak ciężko nie oprzeć się wrażeniu, że uroczystość wieszania wiechy pod dachem nowego obiektu odbyła się nieprzypadkowo na kilka dni przed wyborami. Rządząca ekipa przypomniała, że nie próżnuje, wiechę powiesili, a po trzydziestu minutach uroczystości z olsztyńskiej śmietanki życia publicznego nie pozostał ślad.

Nowe Centrum Sportowo-Rekreacyjne, mające zawierać basen olimpijski, basen do rozgrzewki i nauki pływania, widownie na około 1500 osób, dwie zjeżdżalnie, bicze wodne, gejzery oraz gabinety odnowy i sale sportowo-rekreacyjne, ma zostać oddane do użytku pod koniec 2011 roku. Prace wrą.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.