Facebook Google+ Twitter

Olsztyn. Przewodnik kulturalny na grudzień. Jest w czym wybierać!

Na brak propozycji kulturalnych mieszkańcy Olsztyna nie mogą narzekać. Także w grudniu br. będzie w czym wybierać. Najbardziej kusi jednak zbliżający się Warmiński Jarmark Świąteczny.

5 grudnia o godz. 19.00 w Teatralnym Spichlerzu przy u. Piastowskiej 13, zagoszczą Elżbieta i Andrzej "Andymian" Mierzyńscy. Będzie można wysłuchać koncertu stworzonego do spektaklu tanecznego "Zaklęty Ptak". Wstęp wolny.
Więcej informacji na teatralnyspichlerz.strefa.pl

6 grudnia odbędzie się mikołajkowa impreza pod hasłem "Zdrowe i Bezpieczne Święta". Na uczestników czeka wiele niespodzianek m.in. pokaz olbrzymich baniek mydlanych w wykonaniu Mirosława Korzunowicza, pokaz iluzjonisty Łukasza Ogonowskiego oraz spotkanie ze św. Mikołajem. Impreza rozpocznie się o godz. 16.30 w hali Urania. Wstęp wolny.
Więcej informacji na olsztyn.com.pl

Z kolei 8 grudnia, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Emilii Sukertowej-Biedrawiny zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu "Dyskusyjny Klub Książki". Rozmowa będzie toczyła się wokół dzieła Anne Dorn "Obejrzyj się". Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17.00 w Starym Ratuszu (ul. Stare Miasto 33).

9 grudnia o godz. 18 odbędzie się koncert pt. "Licentia Poetcia". Wraz z zespołem ProForma wystąpią Stanisław Soyka oraz Bogusz Wekka. Będzie można usłyszeć utwory z repertuaru m.in. Stanisława Soyki, Marka Grechuty, Ewy Demarczyk. Koncert odbędzie się w Salach Kopernikowskich olsztyńskiego zamku.
Więcej informacji na www.proforma.pl

Na 9 grudnia propozycję kulturalną przygotowała także Filharmonia Warmińsko - Mazurska. Można będzie wybrać się na koncert orkiestry Symfonicznej i toruńskiego Kwartetu Waltorniowego.
Więcej informacji na filharmonia.olsztyn.pl Warto również zajrzeć do bogatego programu, bowiem Filharmonia Warmińsko-Mazurska przygotowała wiele innych ciekawych propozycji.

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.