Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

8966 miejsce

Olsztyn: Trzech mężczyzn aresztowanych za posiadanie narkotyków

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-09-11 22:03

600 gramów suszu roślinnego i 200 gramów kwiatostanów konopi indyjskich przygotowanych do suszenia zabezpieczyli olsztyńscy policjanci w jednym z mieszkań.

To wynik działań związanych ze sprawą rozprowadzania narkotyków wśród uczniów jednej ze szkół średnich w stolicy Warmii i Mazur. Do aresztu trafiło 3 mlodych mężczyzn.

Dwóch z nich - 19-letni Jarosław K. i 18-letni Damian P. wpadło podczas rutynowej kontroli. Mieli przy sobie niewielkie ilości marihuany. W wyniku przesłuchania licealiści skierowali trop policjantów na 21-letniego Sebastiana R. - mieszkańca powiatu szczycieńskiego. Podczas przeszukania jego mieszkania funkcjonariusze oprócz znacznych ilości konopi indyjskich zabezpieczyli wagi elektroniczne i telefony komórkowe. W jednym z pokoi znaleźli także uprawę konopi indyjskich. Z 28 zabezpieczonych krzaków można było uzyskać około 3 kilogramów suszu.

Za posiadanie i rozprowadzanie narkotyków mężczyznom grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci zapowiadają dalsze zatrzymania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.