Facebook Google+ Twitter

OLT Express bankrutuje, a Kraków Airport rozbiera "terminal"

Linie OLT Express, które przed czterema miesiącami przebojem wleciały na polskie niebo, jednocześnie sprawiły, że polskie terminale pękały w szwach. W maju w Krakowie "rozbudowano" terminal krajowy. Linie upadły, to i terminal się skurczył.

Wnętrze krakowskiego portu lotniczego / Fot. Jamal2, CC 3.0, wikipedia.plNiektóre polskie lotniska dzięki OLT Express notowały wzrosty przewiezionych w segmencie krajowym pasażerów przekraczające 100 proc! W maju Kraków Airport, który do obsługi podróżnych latających po kraju ma osobny, wątpliwej jakości terminal, zmuszone były do jego rozbudowania.

Dostawiono wówczas do niewielkiej hali odlotów terminalu krajowego... namiot, w którym pasażerowie - w czasie kumulacji kilku rejsów - oczekiwali na odlot swojego samolotu. Wszystkiemu "winne" były właśnie linie OLT Express, które razem z LOTem i Eurolotem na dobre rozgościły się w Krakowie.

Dzięki krajowej ekspansji przewoźników lotniczych (z OLT na czele) czasami w ciągu jednej godziny realizowane były rejsy, które mogły gromadzić ponad pół tysiąca podróżnych!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

KOLOS
  • KOLOS
  • 13.08.2012 08:37

Naszego Premiera synów pracował w OLT Express, sitwa

Komentarz został ukrytyrozwiń
Marek Ociąg
  • Marek Ociąg
  • 12.08.2012 20:33

Żadna relacja, jeden wielki bełkot.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.