Facebook Google+ Twitter

OLT Express znika z nieba. Regularne rejsy zawieszone

Od 27 lipca do odwołania zostały zawieszone wszystkie rejsy regularne obsługiwane przez OLT Express. Wstrzymano także sprzedaż biletów.

 / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:OLT_Express_Airbus_A320-214_Idaszak.jpg&filetimestamp=20120615182458Informujemy, że od 27 lipca br. wszystkie rejsy regularne zostają zawieszone do odwołania, tym samym wstrzymana zostaje sprzedaż biletów lotniczych. Wszystkim Pasażerom, którzy za pośrednictwem www.oltexpress.com lub OLT Express Call Center nabyli bilety na odwołane rejsy przysługuje prawo do zwrotu kosztów biletów - taki komunikat widnieje stronie internetowej przewoźnika.

OLT Express rozpoczął loty w kwietniu tego roku. Stał się konkurencją dla Eurolotu, który wówczas jako jedyny obsługiwał rejsy krajowe. Oprócz połączeń między polskimi lotniskami, przewoźnik oferował rejsy do największych europejskich miast. W okresie od kwietnia do czerwca samoloty OLT przewiozły prawie 320 tys. pasażerów.

Jutro rano na lotnisku w Warszawie nie zobaczymy między innymi samolotu z Gdańska o godzinie 8, a także z Wrocławia o 8.10. Później, po godzinie 9 miał wylądować samolot z Krakowa, natomiast wcześniej miał się zakończyć rejs ze Szczecina i Poznania.

W środę OLT Express poinformował o zamknięciu 13 tras do 10 sierpnia. Zamknięte połączenia miał przejąć Eurolot, o czym pisał Dawid Serafin.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Szkoda że ta linia padła , było wygodne połączenie w wieloma miastami szczególnie z Gdańskiem co w sezonie urlopowym było bardzo praktyczne

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Stał się konkurencją dla Eurolotu, który wówczas jako jedyny obsługiwał rejsy krajowe". Eurolot nie obsługiwał i nie obsługuje (nawet po zawieszenie lotów przez OLT) jako jedyny połączeń krajowych. Sprintair obsługuję połączenie na trasie IEG-WAW-IEG.

O ile można nie wspomnieć o Sprinterze i jego lotach do Zielonej Góry, tak o połączeniach z ośmiu miast w Polsce do Warszawy LOT-u zapominać nie wypada :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.