Facebook Google+ Twitter

Omenaa Mensah w Bonarce zdradzi kobiece sztuczki...

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-05 15:26

Jak Mensah udało się połączyć urodę z intelektem i sukcesem zawodowym? Opowie o tym podczas spotkania autorskiego w Empiku w Bonarce, organizowanego z okazji premiery swej najnowszej książki „Twoje 3i”.

Tytułowe 3i to wg Mensah intuicja, indywidualność i inteligencja. Te trzy składniki niezbędne są do osiągnięcia powodzenia w wielu dziedzinach. A że sama Mensah, znana przecież w całej Polsce prezenterka i dziennikarka telewizyjna, bez wątpienia jest kobietą sukcesu, to udzielane przez nią rady brzmią wiarygodnie i na pewno warto poświęcić im swą uwagę. Kto da się namówić Omenie Mensah do zmiany swych nawyków oraz skorzysta z jej biznesowych oraz coachingowych podpowiedzi – nie pożałuje swej decyzji.
Tym, co odróżnia książkę Mensah od pozostałych pozycji z nurtu personalnego doradztwa jest skoncentrowanie się na trzech kluczowych zagadnieniach. To właśnie na nich zbudowana jest cała treść poradnika. Jak zapewnia sama autorka, napisana przez nią książka pomoże czytelniczkom „połączyć najlepsze strony kobiecej osobowości w jeden zintegrowany system 3i. Znajdują się tu dobrze opisane ćwiczenia i przykłady z mojego życia, które zmotywują do osiągnięcia sukcesu, oraz dużo bardzo praktycznych porad. Dowiedzieć się można, jak przygotować i jak ubrać się na biznesowe spotkanie, co zamówić w restauracji i jak odczytywać mowę ciała mężczyzn, z którymi będzie się współpracować.
Spotkanie odbędzie się 6 czerwca w piątek o 18.00 w salonie Empik w krakowskim centrum handlowym Bonarka. Tego samego dnia w Bonarce, tyle że o godznie 16.00 o swej najnowszej książce „Oblicza kina” opowie inna gwiazda telewizji TVN, pierwszy polski kinomaniak. Uwaga – dla pierwszych pięćdziesięciu osób, które podczas spotkania z Andrzeje Sołtysikiem okażą paragon na kwotę minimum 50 zł na zakupy zrobione tego dnia w dowolnym salonie Bonarki, otrzymają w prezencie książkę „Oblicza kina” wraz z autografem autora.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.