Facebook Google+ Twitter

One Direction - nie mają jednego dyrektora!

Od zwykłych chłopaków po wielkie gwiazdy! Niall, Louis, Harry, Liam i Zayn to właśnie jest One Direction!

okładki płyt -One Direction / Fot. Justyna BorowieckaNigdy nie przypuszczałam, że spodoba mi się muzyka wokalistów, która średnia wieku nie przekracza 20 lat. A jednak! W 2012 roku, w ulubionej stacji radiowej usłyszałam pierwszy singiel zespołu One Direction "What Makes You Beautiful".
Wyżej wymieniony utwór to pierwszy singiel pochodzący z pierwszy płyty "Up all night", która ukazała się w lutym 2012 roku.
One Direction to grupa pięciu chłopaków pochodzących z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Tworzą ją Niall Horan, Louis Tomlinson, Harry Styles, Liam Payne i Zayn Malik.
Popularność przyniósł im angielski program X-Factor, w którym dotarli aż do finału, zajmując trzecie miejsce. Nie przeszkodziło im to jednak aby nagrać płytę i stać sie rozpoznawalnym.
Stali się jednym z najpopularniejszych młodzieżowych zespołów, nie tylko w Europie ale i na całym świecie i tak rozpoczęło się "One Directionowe szaleństwo".
Bowiem chłopaki nie tylko dobrze wyglądają, ale i fantastycznie śpiewają.
Ciekawostką jest fakt, że chłopaki na przesłuchanie przyszli osobno, jednak jurorka programu X-Factor - Nicole Scherzinger (amerykańska piosenkarka, była wokalistka The Pussycat Dolls) po uzgodnieniu z pozostałym członkami jury, postanowiła połączyć chłopaków w zespół i tak oto powstał zespół One Direction, w którym nie ma tylko jednego dyrektora, a królują wszyscy!
One Direction mają na swoim koncie wydane dwie płyty, wspomnianą "Up all night" i "Take me home" (data premiery: 13.11.2012), które sprzedają się jak świeże bułeczki. Coraz częściej sięgają po nie, nie tylko nastolatkowe, ale i osoby starsze.
Brytyjczycy nazywają ich "młodymi Beatlesami", bo wyglądają i śpiewają podobnie do znanej z lat 70. angielskiej grupy The Beatles".
Nic dziwnego, bo na sukces grupy pracuje sztab wybitnych i znanych producentów muzycznych oraz autorów tekstów na świecie m.in Savan Kotecha (autor hitów Britney Spears, Justina Biebera, Cher Lloyd), Rami Yacoub (Enrique, Nicki Minaj) i Carl Falk (wspomnianej Nicole Scherzinger, Akon) oraz Jamie Scott, Paul Meehen i Steve Robson.
Podczas jednej z moich rozmów z chłopakami pytani o to jak się czują kiedy porównuję się ich do Beatlelsów zgodnie wszyscy odpowiadają, że czują są zawstydzeni ale jest im miło, że porównuje się ich do tak znanego zespołu, to wielki komplement. Skromnie też potwierdzają, że nie czują się aż tak zdolni, jak ich starsi "koledzy".
Ich skromność i talent muzyczny potwierdza zdobyta w lutym 2012 roku, nagroda "Brit Awards", corocznie przyznawana nagroda brytyjskiego przemysłu fonograficznego, za wyróżniające się osiągnięcia na angielskim rynku muzycznym.
W minionym roku, odbyła się ich wielka trasa koncertowa. Na dzień dzisiejszy przygotowują się do kolejnego Tourne. Planują również odwiedzić Polskę w 2014 roku.
Ich historia muzyczna nadal trwa i na pewno idzie w dobrym kierunku. Oby One Direction nagrywali więcej tak bajecznych płyt i zdobywali jeszcze więcej fanów w różnym wieku. Tylko tak dalej!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.