Facebook Google+ Twitter

One i Oni po prostu jeszcze nie wiedzą

Ten tekst jest wyrazem mojej niezgody na to co dzieje się wśród nas, bo naprawdę nie wiadomo po co tak się dzieje...

Polska jest fajna, pomimo wszystko / Fot. A. Pionkowska, zdjęcie zrobione w czasie Euro 2012Ten tekst jest wyrazem mojej niezgody na to co dzieje się wśród nas, bo naprawdę nie wiadomo po co tak się dzieje...

Co oznacza skrót NLP pewnie większość wie, dla przypomnienia z definicji Wikipedii to: Programowanie neurolingwistyczne (NLP) – luźny zbiór technik komunikacji oraz metod pracy z wyobrażeniami, nastawionych na tworzenie i modyfikowanie wzorców postrzegania i myślenia u ludzi. Twórcy NLP – John Grinder i Richard Bandler (wczesne lata siedemdziesiąte XX w.). Dalej definicja m.in. mówi, że: Sprawą dyskusyjną pozostaje czy NLP to paranauka czy pseudonauka.

Pseudo- czy paranauka NLP jest znane od 40 lat i powszechnie stosowane, dlaczego więc feminizm nie skorzystał prawie nic ze zdobyczy NLP. Chyba przegapiłyśmy coś ważnego, za to skwapliwie skorzystali z NLP inne i inni i próbują wszystkim obrzydzić kobiety i feminizm.
Nowe polskie przekleństwo to „Ty feministko!”. Stosowane na równi z „pedałem”, „komunistą”, „żydem” itp. "Feministka" pojawia się zawsze wtedy, kiedy trzeba kogoś obrazić, „zeswatać” z tzw. lewicowymi poglądami, obwinić o działania przeciwko tradycji, religii, rodzinie i tzw. dobru Polski.

Dziewczyny czas na feministyczne NLP – czyli programowanie neurolingwistyczne - znakomita, ale nie nachalna, reklama naszych poglądów, postaw, wpływanie na tych, którzy uważają, że nie są feministkami, ani feministami. Oni po prostu jeszcze nie wiedzą, że są po stronie feminizmu – trzeba im to pokazać, opowiedzieć i zapewnić, że to - dla wszystkich ludzi - dobra i właściwa droga od ponad 200 lat.

Kim są te/ci co nie akceptują feminizmu? To dość oczywiste, są bezpardonowo działającą mniejszością, ale są wszędzie i potrafią mocno krzyczeć. Na przykład media to świetne miejsce, można zakrzyczeć każde mądre, czy inne zdania. Kobiety
(mężczyźni też),
znane i mniej znane, które akurat w taki sposób postanowiły stać się celebrytkami, brylują w mediach dzieląc się swoimi błyskotliwymi myślami na temat feminizmu, o którym NIC nie wiedzą. Podkreślają gdzie tylko mogą, że nie są feministkami, choć ze zdobyczy feminizmu czerpią pełnymi garściami - choćby to, że mogą krzyczeć, kiedyś byłoby to absolutnie niemożliwe.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.